0

Fatalna wiadomość dla Moniki Olejnik i TVN. Wygląda to bardzo źle

Reklama

Monika Olejnik to jedna z bardziej popularnych dziennikarek od wielu lat występująca na antenie stacji telewizyjnej TVN. Jednak na początku pierwszej połowy bieżącego roku media obiegła niezbyt dobra informacja dla gwiazdy komercyjnej stacji i jej znanego programu. O co dokładnie chodzi?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja obiegła media. Chodzi o Kurdej-Szatan i TVP

Reklama

Monika Olejnik w trakcie swojej dziennikarskiej kariery występowała w wielu popularnych stacjach telewizyjnych i rozgłośniach radiowych. Między innymi przez niemal dwie dekady w latach 1982 do 2000 pracowała w programie II Polskiego Radia, gdzie prowadziła wywiady z politykami i postaciami z krajowego życia publicznego w ramach audycji „Salon polityczny Trójki”. To jednak nie wszystko. Przez pewien czas głos Moniko Olejnik słuchacze mogli także usłyszeć na antenie popularnego Radia Zet.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Jednak w ostatnich latach największy wpływ na rozpoznawalność dziennikarki miał program publicystyczny „Kropka nad i”, który z przerwą prowadzi od 1997 roku. Niedawmo media podały dość niepokojące informacje dla Moniki Olejnik i priwadzonego przez nią na antenie TVN popularnego programu. Okazało się, że „Kropka nad i” odnotowała spadek swojej oglądalności o czym poinformował portal branżowy Wirtualne Media.

Reklama

Monika Olejnik i TVN mają problem?

Średnia widownia audycji w okresie od 29 sierpnia 2022 roku do 13 lipca 2023 roku wyniosła 820 tys. osób. Przełożyło się to na 6,55 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 3,34 proc. w grupie 16-49 i 4 proc. w grupie 16-59 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl – czytamy.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca decyzja TVP. Chodzi o znany program Adriana Klarenbacha

W TVN24 audycję śledziło 655 tys. widzów (odpowiednio 5,24 proc., 2,74 proc. i 3,25 proc. udziału), a w TVN24 BiS – 165 tys. (1,32 proc., 0,60 proc. i 0,74 proc.) – napisano.

Na tej podstawie biorąc pod uwagę analogiczny okres rok wcześniej „Kropka nad i” emitowana w TVN24 i TVN24 BiS straciła 121 tys. widzów.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły również mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał również nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama