0

Fatalna wiadomość dla TVN i Macieja Stuhra. To może poważnie niepokoić

Reklama

Widzowie stacji telewizyjnej TVN mogli w ostatnim czasie oglądać nowy sezon serialu „Szadź”, gdzie jedną z najważniejszych postaci odgrywa aktor Maciej Stuhr. Jednak z danych przytoczonych przez portal branżowy „Wirtualne Media” wynika, że nowy sezon oglądało zdecydowanie mniej widzów, niż to miało miejsce przy poprzednim sezonie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

„Szadź” to polski serial kryminalny, w którym główne rolę odgrywają: Maciej Stuhr (Piotr Wolnicki) i również Aleksandra Popławska (komisarz Agnieszka Polkowska). Producentami serialu są Michał Kwieciński (Akson Studio) oraz Adrianna Przetacka (TVN Warner Bros. Discovery).

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Ostatni sezon serialu można było oglądać premierowo od 3 września do 15 października o godzinie 21.30 na antenie TVN. W mediach już pewien czas temu pojawiły się informacje, że powstanie także kolejna czwarta odsłona produkcji, w której pojawia się Maciej Stuhr. Jednak na ten moment oglądalność trzeciego sezonu nie może napawać zbyt wielkim optymizmem. Dane w tej kwestii przedstawił portal Wirtualne Media.

Reklama

Maciej Stuhr i TVN mają problem?

Z danych przytoczonych przez Wirtualne Media wynika, że nowy sezon serialu „Szadź” oglądało średnio zdecydowanie mniej widzów niż to miało miejsce w trakcie emisji poprzedniego sezonu.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

– Premierowe odcinki serialu „Szadź 3” na antenie TVN oglądać można było w niedziele o godz. 21.30, w okresie od 3 września do 15 października br. Średnia widownia produkcji wyniosła 387 tys. osób, co przełożyło się na 3,56 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 3,87 proc. w grupie 16-49 i 3,89 proc. w grupie 16-59 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Wybrzmiała oficjalna informacja. Znany gwiazdor dołącza do TVP [FOTO]

— Dla porównania, drugi sezon „Szadzi”, emitowany od 17 października do 18 listopada 2021 roku oglądało 815 tys. osób, przy udziałach wynoszących 6,76 proc. w grupie 4+, 7,66 proc. w 16-49 i 7,15 proc. w 16-59. Serial stracił 428 tys. oglądających – czytamy na stronie Wirtualne Media.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama