0

Fatalna wiadomość dla widzów TVP. Chodzi o program Adriana Klarenbacha [FOTO]

Reklama

Z informacji przekazanych przez media wynika, że jeden z programów prowadzonych przez Adriana Klarenbacha znika z anteny TVP.  Pasmo ma zostać zastąpione między innymi przez filmy fabularne. O który program dokładnie chodzi?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Reklama

Dziennikarz od wielu lat pojawia się na antenie Telewizji Polskiej, gdzie jest stałym prowadzącym takich programów publicznego nadawcy jak: „Minęła dwudziesta”, „Minęła ósma” i „Forum” na TVP Info. Dodatkowo dziennikarz prowadzi „Rozmowy Polskiego Radia 24”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Dodatkowo od niedawna Adrian Klarenbach zaczął występować w roli prowadzącego nowy program Telewizji Polskiej ‐ „Tu mówi Polska”, choć z początkowych zapowiedzi i informacji wynikało, że gospodarzem cyklu będzie inny dziennikarz TVP – Miłosz Kłeczek,  który pojawił się na samym początku rozpoczęcia emisji programu.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Dziś portal „Wirtualne Media” podał nowe informacje na temat „Tu mówi Polska”. Wynika z nich, że cykl ma zniknąć z anteny Telewizji Polskiej. Pasmo ma zostać zastąpione między innymi przez filmy fabularne.

Reklama

Program TVP znika z anteny

„Tu mówi Polska” był emitowany w środy o godzinie 21.10. Na samym początku program nosił nazwę „Polska mówi”, lecz o prawa do tej nazwy miał wystąpić serwis polskamowi.pl. Dwa pierwsze odcinki poprowadził Miłosz Kłeczek. Z kolei od trzeciej odsłony gospodarzem był już Adrian Klarenbach.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

— Telewizyjna Jedynka kończy emisję programu „Tu mówi Polska”, który był nadawany w środowe wieczory, a prowadził go ostatnio Adrian Klarenbach. Potem to pasmo to zajmą filmy fabularne, a co kilka tygodni znów będą nadawane „Wielkie testy” – poinformował portal „Wirtualne Media”.

– TVP1 zaplanowała jedynie siedem wydań magazynu. Ostatni odcinek zostanie nadany w tygodniu przedwyborczym – w środę 11 października o 21.10. TVP na razie planuje nowego programu publicystycznego na miejsce „Tu mówi Polska” – czytamy.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło również do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie także z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama