0

Fatalna wiadomość dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama

Program „Nie da się ukryć” znika z TVP Info. Jego pierwszy odcinek został wyemitowany w czerwcu 2017 roku. „Nie da się ukryć” był programem o charakterze informacyjno-publicystycznym, w którym dokonywano podsumowania mijającego dnia. W jego trakcie prezentowane były materiały reporterskie.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

„Nie da się ukryć” znika z anteny TVP Info. Jego ostatni odcinek został wyemitowany 6 czerwca. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przyczyną zdjęcia programu była jego niska oglądalność. Na samym początku magazyn był emitowany o godz. 21:00 od poniedziałku do piątku, lecz z czasem jego godzina emisji została przesunięta na 21:10.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów. Michał Rachoń zabrał głos w ważnej sprawie [WIDEO]

Na samym początku prowadzącą program była Ewa Bugała. Następnie po pewnym czasie do tej funkcji zostali przydzieleni Piotr Pawelec, Rafał Wolski i Magdalena Wierzchowska. W zeszłym roku czas trwania programu został skrócony do 20 minut.

POLECAMY TAKŻE: Jarosław Jakimowicz stracił pracę w TVP. Pojawiły się zaskakujące informacje

Zmniejszeniu uległa także liczba dni emisji – z pięciu w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek do tylko pierwszych trzech dni tygodnia. Przyczyną rezygnacji z programu miała być jego spadająca oglądalność.

Reklama

Znany program „Nie da się ukryć” znika z TVP

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, „Nie da się ukryć” nie wróci już na antenę TVP Info. Nieoficjalnie w TAI usłyszeliśmy, że powodów zdjęcia programu jest co najmniej kilka. – Jednym z nich to, że nowe szefostwo nie jest usatysfakcjonowane oglądalnością magazynu – słyszymy. Biuro prasowe TVP na nasze pytania nie odpowiedziało – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

W bieżącym miesiącu na antenie TVP Info pojawiły się dwa nowe programy: „Fakty czy kłamstwa?” Jakuba Maciejewskiego oraz „Demaskatorzy” Wojciecha Muchy i Wojciecha Pokory.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama