0

Fatalna wpadka w TVN. Widzowie na pewno nie chcieli tego usłyszeć (WIDEO)

Reklama

Wpadka na antenie stacji telewizyjnej TVN. Do internetu trafiło nagranie, na którym w pewnym momencie padają niecenzuralne słowa. Widzowie serwisu informacyjnego „Fakty” raczej nie spodziewali się tego typu słów w trakcie oglądania popularnego programu.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Reklama

Tak zwane „wpadki” na antenie w trakcie emisji popularnych programów telewizyjnych, to od dawna żadna nowość. Każdego roku ich łączna ilość przybywa.

Niektóre z nich mają swoje przysłowiowe „pięć minut” przez pierwsze kilka dni po wyemitowaniu, lecz są także takie, którym często można przypisać miano „klasyka”, który co pewien czas wraca i często jest wspominany przez internautów. Nie ulega wątpliwości, że raczej każda większa stacja telewizyjna ma takiego „rodzynka” w swoim medialnym życiorysie, który czasami powraca.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

W przypadku choćby Telewizji Polskiej taką dość głośną „wpadką” była sytuacja z programu śniadaniowego „Pytanie na śniadanie”. Chodzi o odcinek, w którym doszło do wypadku z udziałem Marzeny Rogalskiej i „Pana Ząbka”, który miał zaprezentować swoją sztuczkę, która ostatecznie nie zakończyła się tak, jak zakładał to jej wykonawca.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Zdarzają się również wpadki słowne. Tego typu sytuacja miała miejsce w zeszłym roku na antenie TVN. W pewnym momencie serwisu informacyjnego padły dość siarczyste słowa, które z pewnością mogły mocno zaskoczyć widzów oglądających wydanie programu informacyjnego „Fakty”.

Reklama

Wpadka w „Faktach” TVN

Program informacyjny prowadziła wówczas Anita Werner, która w pewnym momencie postanowiła zapowiedzieć reportaż Macieja Mazura o małym niedźwiadku zagubionym w Tatrach.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

– Jest sam bez mamy. Niedźwiadek jest zagubiony i aż chciałoby mu się pomóc, ale to akurat byłby bardzo zły pomysł. Szlak już jest zamknięty, aby natura przyszła z pomocą. W Tatrzańskim Parku Narodowym to niedźwiedzie mają pierwszeństwo – mówiła Anita Werner.

Po zakończonej zapowiedzi słychać było soczyste i jednocześnie bardzo wulgarne słowo „k**** mać”. Nagranie z niecenzuralnym słowem trafiło do internetu. Oryginalna wersja wydania „Faktów” nie jest już dostępna na serwisie Player – jest opublikowana już nowa, bez siarczystych słów.

Źródło: Party, Twitter

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama