0

Fatalne wieści o Kurdej-Szatan. „Organizatorowi powiedziano, że chyba go pogięło”

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan w dalszym ciągu odczuwa skutki swojego wpisu z 2021 roku, który dotyczył polskiej Straży Granicznej. Niedawno aktorka wyznała, co ją spotkało.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Adama „Nergala” Darskiego. Jest decyzja sądu

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan do 2021 roku była jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Chyba można z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że był to dla niej złoty czas. Przede wszystkim szerokie grono widzów poznało ją za sprawą występów w reklamie znanej sieci komórkowej. Następnie przyszedł angaż w jednym z najbardziej popularnych polskich serialów – „M jak Miłość” w Telewizji Polskiej. Następnie przyszła pora na popularne programy rozrywkowe.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Jednak pod koniec 2021 roku aktorka zdecydowała się na opublikowanie bardzo mocnego wpisu na Instagramie, w którym w mocnych słowach wypowiedziała się na temat Straży Granicznej. Po tej sytuacji pod adresem celebrytki pojawiło się wiele negatywnych opinii.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

W dodatku bardzo daleko idące konsekwencje wobec aktorki postanowił wyciągnąć ówczesny prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski, który zakończył jej występy na antenie publicznej telewizji. To jednak nie koniec. Niedawno aktorka wyznała, że nie powierzono jej roli ambasadora koncertu.

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan i jej problemy

Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w transmisji na żywo na Instagramie. W jej trakcie wyznała, że miała zostać ambasadorką koncertu na rzecz obywateli Ukrainy, lecz ostatecznie do tego nie doszło.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Organizator był przekonany, że ten koncert nie jest polityczny i nie pozwoli na to, żeby ktoś ze mnie zrezygnował (…). Tyle że część pieniędzy szła z kancelarii premiera. Organizatorowi powiedziano, że chyba go pogięło, delikatnie mówiąc. No i oczywiście nie byłam ambasadorką koncertu — przyznała.

Źródło: wp

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama