0

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Reklama

Reprezentacja Polski w piłce nożnej w marcu rozegra dwa spotkania w ramach eliminacji do Euro 2024. Jednak na ten moment trudno powiedzieć, jaka będzie lokalizacja spotkania z Albanią, które ma zostać rozegrane w Polsce.

POLECAMY TAKŻE: Nie żyje Mateusz Murański – znany freak-fighter

Reklama

Polski Związek Piłki Nożnej w tej sprawie ma rozważać dwa miasta – Warszawę i Gdańsk. Więcej informacji na ten podał portal TVP Sport.

Reprezentacja Polski już w następnym miesiącu rozegra pierwsze dwa spotkania od momentu zakończenia mundialu w Katarze. W tym czasie w szeregach biało-czerwonych doszło do bardzo ważnej zmiany na stanowisku selekcjonera. Czesława Michniewicza zastąpił Fernando Santos, którego debiut przypadnie na wyjazdowy mecz z Czechami w ramach eliminacji do Euro 2024.

POLECAMY TAKŻE: Donald Tusk i jego zarobki. Na tyle mógł liczyć dwa lata temu

Pierwsza konfrontacja według wielu ekspertów jest najważniejsza dla biało-czerwonych. Ich zdaniem Czesi są największymi rywalami dla Polaków w kwestii zwycięstwa w grupie. Jednak dużo krwi mogą nam napsuć także Albańczycy, którzy uchodzą za zespół potrafiący zrobić sporą niespodziankę.

Reklama

Reprezentacja Polski: Gdzie z Albanią?

Mimo wszystko wciąż nie jest znana lokalizacja spotkania z Albanią. Mecz w Warszawie stoi pod sporym znakiem zapytania. W tej sytuacji pojawiła się opcja „B”, którą ma być Gdańsk – tak uważa źródło portalu TVP Sport. Powodem takiej sytuacji jest fakt, że Stadion Narodowy w dalszym ciągu nie spełnia wymogów do tego, aby móc na nim przeprowadzić wydarzenie takiej skali.

POLECAMY TAKŻE: Śmierć Mateusza Murańskiego. Prokuratura ujawnia nowe informacje

Kłopoty ze Stadionem Narodowym zaczęły się pod koniec 2022 roku. Jeszcze przed mundialem w Katarze biało-czerwoni mieli rozegrać na nim towarzyski mecz z reprezentacją Chile, lecz ostatecznie obie kadry skonfrontowały się przy Łazienkowskiej na stadionie Legii Warszawa.  Powodem przenosin były problemy z konstrukcją dachu na dotychczasowej arenie reprezentacji Polski.

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

Donald Tusk nagle zniknął. Media podały powód

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Szokujące zachowanie także Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje aktor znany także z popularnego programu Telewizji Polskiej

Reklama