0

Gwiazda TVP bezlitosna dla Kurdej-Szatan. Powiedziała to wprost (WIDEO)

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan w 2021 roku doprowadziła do wielu kontrowersji za sprawą swojego wpisu opublikowanego w mediach społecznościowych na temat polskiej Straży Granicznej. Na ten temat wypowiadało się wiele osób. Jedną z nich jest występująca w TVP Małgorzata Tomaszewska.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowite zdjęcie z koronacji Karola III. Tak wyglądała polska para prezydencka (FOTO)

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan na początku swojej kariery dała się poznać jako aktorka z reklamy popularnej sieci komórkowej. Następnie otrzymała angaż do jednego z najbardziej popularnych seriali Telewizji Polskiej – M jak Miłość. Po pewnym czasie kariera aktorki zdecydowanie zaczęła nabierać tempa. W pewnym momencie Kurdej-Szatan nie tylko występowała w wspomnianym serialu, lecz również stała się gwiazdą dobrze znanych programów rozrywkowych TVP.

POLECAMY TAKŻE: Znany aktor powiedział to Wojewódzkiemu prosto w twarz. Padły mocne słowa (WIDEO)

Jednak sława na antenie publicznego nadawcy zakończyła się dla aktorki w listopadzie 2021 roku. Wówczas to media obiegła informacja o szokującym wpisie Barbary Kurdej-Szatan, który opublikowała za pośrednictwem swojego konta na Instagramie na temat polskiej Straży Granicznej. Sprawa była na tyle głośna i kontrowersyjna, że głośna na jej temat zabrał ówczesny prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski.

Szef TVP poinformował wówczas za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że Kurdej-Szatan już więcej nie wystąpi na antenie publicznego nadawcy.

POLECAMY TAKŻE: To już koniec. Gwiazda TVP wydała oświadczenie i odchodzi

— B. Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. – poinformował w 2021 roku Jacek Kurski.

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan i jej wpis o SG: komentarz Małgorzaty Tomaszewskiej

Na temat wpisu Barbary Kurdej-Szatan w kontekście jej wpisu na temat Straży Granicznej głos zabrało wiele osób, a w tym znane postacie z polskiego świata show-biznesu. O post aktorki pytanie dostała między innymi Małgorzata Tomaszewska, która na co dzień jest prezenterką Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

– Ja nigdy nie bałam się wypowiadać swoich poglądów. Ale uważam, że należy zachować kulturę języka, wypowiadając się publicznie. Niezależnie od tego, po której stronie się stoi. A po drugie, wydaje mi się, że trzeba najpierw uspokoić swoje emocje, zanim się wypuści jakikolwiek komunikat szerzej – mówiła gwiazda TVP.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

– My nie jesteśmy tylko osobami, które mówią swoje zdanie. Obserwuje nas jakaś liczba osób, utożsamia się z nami, to też często te osoby przejmują nasze poglądy. Może nie do końca zastanawiając się nad tym, po prostu sympatyzując z daną osobą. Dlatego uważam, że zawsze przed tym, jak wypuści się jakąkolwiek informację w social mediach, czy będąc w telewizji na żywo, trzeba się zastanowić. I najpierw emocje muszą opaść – podkreśliła.

– Widziałam, że Basia częściowo przepraszała za te słowa. Przynajmniej częściowo. No właśnie, gdyby te emocje opadły, to pewnie by te słowa nie padły w ogóle – powiedziała Małgorzata Tomaszewska.

Źródło: Jastrząb Post

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama