0

Gwiazda TVP miała wypadek. Skierowano apel do widzów (FOTO)

Reklama

Małgorzata Tomaszewska miała wypadek. Gwiazda Telewizji Polskiej miała wypadek samochodowy. O tym, że coś się stało widzowie mogli domyślać się oglądając sobotnie wydanie programu „Pytanie na śniadanie” w TVP. Prezenterka miała na jednej z rąk temblak.

POLECAMY TAKŻE: „Antywzór dziennikarstwa”. Legendarny dziennikarz bez hamulców o Olejnik (WIDEO)

Reklama

Małgorzata Tomaszewska wystąpiła w sobotnim wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” z temblakiem na jednej z rąk. Widzowie z pewnością prędko zauważyli ten wyróżniający się szczegół w stylizacji znanej prezenterki. Prowadzący śniadaniówkę szybko wyjaśnili, jak doszło do uszkodzenia i co dokładnie stało się prowadzącej program.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Niesamowite co zrobił Dawid Kubacki. Kibice mogą być zachwyceni (WIDEO)

Tego dnia współprowadzącym program był Aleksander Sikora, który postanowił wyjaśnić, co się stało jego towarzyszce. Okazało się, że Małgorzata Tomaszewska uczestniczyła w kolizji na drodze. Do zdarzenia miało dojść w piątek. Sikora przy okazji zwrócił się z apelem do widzów, aby uważali na siebie na drogach. Pogoda w ostatnim czasie potrafi mocno zaskoczyć.

Ten sobotni poranek należy do nas. Dla niektórych jest on niestety dość smutny. Małgosia wczoraj miała kolizję. Proszę uważać na siebie na drodze – powiedział Aleksander Sikora jednocześnie apelując do widzów programu.

Reklama

Wypadek gwiazdy TVP

Od razu tłumaczymy, co się stało, ponieważ i w naszej redakcji, i wszędzie dookoła pojawiają się pytania: Czy to stylizacja Małgorzaty? Nie, to nie jest stylizacja. Małgosia wczoraj jechała przepisowo, a i tak wpadła w poślizg i to jest przestroga dla Państwa, żeby uważać na drogach – powiedział prowadzący program.

POLECAMY TAKŻE: Bardzo mocne wyznanie gwiazdy TVP. „Serce mi pęka” (FOTO)

Z relacji mediów wynika, że Małgorzata Tomaszewska w trakcie programu dalej odczuwała skutki zdarzenia, w którym brała udział. W momencie, kiedy Aleksander Sikora objął koleżankę, aby dodać jej otuchy, ta wydała z siebie odgłos, który wskazywał, że kontuzja w dalszym ciągu daje o sobie znać.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek nie wytrzymała. Mocno wygarnęła Kurdej-Szatan

Z apelem do widzów zwróciła się również Małgorzata Tomaszewska.

Po drodze, gdzie jechałam były aż trzy kolizję, w tym moja. Auta były do kasacji, więc bardzo proszę Państwa, żeby uważać na drogach – powiedziała gwiazda TVP.

Instagram, screen, Małgorzata Tomaszewska

Źródło: Plejada, Dziennik

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama