0

Gwiazda TVP trafiła nagle do szpitala. Są nowe informacje [FOTO]

Reklama

Aldona Orman niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że w połowie października trafiła do szpitala. Teraz gwiazda znanego serialu TVP przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych nowe informacje.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Koszmar Anny Popek. Tak została potraktowana gwiazda TVP [FOTO]

Reklama

Aldona Orman z pewnością nie jest anonimową aktorką w naszym kraju. W dotychczasowej karierze wystąpiła między innymi w takich dobrze znanych krajowych prodykcjach jak „Ślepnąć od świateł”, „Na układy nie ma rady”, „Wojna żeńsko-męska”, „Glina”, „Quo Vadis”, czy również „Adam i Ewa”.

Artystka jest również od dłuższego czasu częścią obsady aktorskiej popularnego od wielu lat polskiego serialu Telewizji Polskiej – „Klan”, gdzie wciela się w postać Barbary Mileckiej.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

W połowie zeszłego tygodnia aktorka za pośrednictwem swojego konta na Instagramie poinformowała, że trafiła do szpitala. Wszystko zaczęło się od niepokojącej sytuacji, do której doszło na planie serialu TVP — „Klan”. Okazało się, że Aldonie Orman pękł częściowo tętniak. Teraz gwiazda produkcji publicznego nadawcy przekazała nowe informacje.

Reklama

Gwiazda TVP w szpitalu

Aldona Orman w nowym wpisie na Instagramie poinformowała, że jest już po drugiej operacji. Aktorka dodała, że wszystko na tym etapie zakończyło się pomyślnie.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Jestem już po drugiej, bardzo trudnej ale udanej, operacji zabezpieczenia kolejnych, zagrażających mojemu życiu, tętniaków. Okazało się po rezonansie, że w głowie miałam ich aż cztery, a nie jeden, jak pokazywały wcześniejsze tomografie komputerowe. Dla wszystkich było to ogromne zaskoczenie. Rezonans magnetyczny, jest dużo bardziej szczegółowym badaniem niż tomografia – napisała aktorka.

Pomimo iż były one mocno ukryte, zauważył je ten sam wybitny neurochirurg Michał Zawadzki,który wykonywał poprzednią operację. On również doskonale interpretuje badania neuroradiologiczme dotyczące chorób naczyń Po kilku godzinach od rezonansu została przeprowadzona operacja – dodała gwiazda TVP.

Z całego serca dziękuję wybitnym i wspaniałym specjalistom neurochirurgii, którzy doskonale wykonali tę operację i po raz kolejny uratowali mi życie! – czytamy na Instagramie Aldony Orman.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aldona Orman (@aldona_orman)

Źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat także 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama