0

Gwiazda TVP zwróciła się z apelem do widzów i fanów. „Jest bardzo źle” (FOTO)

Reklama

Dziennikarka TVP Izabela Muczyńska za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowiła zwrócić się do swoich fanów z bardzo ważnym apelem.

POLECAMY TAKŻE: Jan Englert usłyszał szokującą diagnozę. Poruszające słowa znanego aktora

Reklama

Izabela Muczyńska to dziennikarka i  prezenterka telewizyjna z ośrodka Telewizji Polskiej w Białymstoku. W 2017 roku skończyła studia na UCFB Wembley w Londynie.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

W 2015 roku jeszcze jako stażystka nawiązała współpracę z polskim klubem piłkarskim Jagiellonia Białystok, gdzie zajmowała się obsługą strony i również mediów społecznościowych, które należą do klubu ze stolicy województwa podlaskiego.

W trakcie studiów w Londynie znajdowała się na krótkim stażu na stanowisku koordynatora PR w firmie Eventica Communications. Muczyńska była tam odpowiedzialna za komunikację z federacjami piłkarskimi, analizę stron internetowych i również administrowanie profili znajdujących się w mediach społecznościowych. Po powrocie do Polski pracowała w Radiu Tczew i w Polskim Radiu.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Od 2018 roku, czyli już od pięciu lat jest związana z TVP3 Białystok, gdzie do tej pory występowała w roli prezenterki takich programów jak:  „Obiektyw”„Telekurier”, czy także „Kierunek: Podlaskie”.

Reklama

Dziennikarka TVP z apelem do fanów

Izabela Muczyńska jest również aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie na ten moment śledzi ponad 5 tysięcy obserwatorów. Z kolei na Twitterze konto gwiazdy Telewizji Polskiej śledzi prawie 10 tysięcy osób. To właśnie za jego pośrednictwem Muczyńska postanowiła zwrócić się z apelem do widzów i fanów.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca sytuacja w programie TVP. Prowadzący nagle pokazał wymowny gest (WIDEO)

Chodzi o psa dziennikarki, który najprawdopodobniej trafił do wterynarza po jednym ze spacerów.

Błagam, sprawdzajcie swoje psy po każdym spacerze!! Dla nas już chyba za późno. Kolejna kroplówka, jest bardzo źle – poinformowała dziennikarka. Z jednego z komentarzy wynika, że pies Izabeli Muczyńskiej złapał kleszcza. Jak widać przy posiadaniu czworonoga należy zachować olbrzymią ostrożność i dbałość.

Źródło: Twitter, Clamor

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama