0

Gwiazdor TVP ofiarą oszustów. Sytuacja jest mocno szokująca (WIDEO)

Reklama

Rafał Brzozowski postanowił opublikować bardzo ważne nagranie za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Postanowił w nim ostrzec fanów, którzy mogą paść ofiarami oszustów.

POLECAMY TAKŻE: Rzecznik Straży Granicznej skomentowała wyrok ws. Barbary Kurdej-Szatan

Reklama

Rafał Brzozowski to jeden z największych gwiazdorów Telewizji Polskiej. Na antenie publicznego nadawcy prowadzi popularny od wielu lat program muzyczny „Jaka to melodia”. Przez pewien czas Brzozowski występował także w programie „Koło fortuny”, gdzie razem z Izabelą Krzan tworzył duet prowadzących.

Mimo wszystko Rafał Brzozowski to osoba, która swoją popularność nie zawdzięcza tylko i wyłącznie prowadzeniu znanych programów rozrywkowych w telewizji. Gwiazdor TVP jest także rozpoznawalny jako piosenkarz. Do jego najbardziej popularnych utworów należą „Nie mam nic”, „Magiczne słowa” i również „Już wiem”. Na dodatek w roku 2021 był reprezentantem Polski na konkursie Eurowizji, gdzie nie osiągnął większego sukcesu.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Sława może jednak nieść za sobą także problemy. Przekonał się o tym sam Rafał Brzozowski, którego wizerunek został podstępnie wykorzystany przez oszustów. W tej sytuacji gwiazdor postanowił działać i ostrzegł swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Reklama

Rafał Brzozowski ostrzega przed oszustami

Rafał Brzozowski za pośrednictwem swojego konta na Instagramie poinformował, że oszuści podszywają się pod niego za pośrednictwem fałszywych kont i na dodatek podejmują próby wyłudzeń od swoich ofiar. W związku z tym piosenkarz zaapelował do internautów o zachowanie czujności i ostrożności.

To nie jestem ja. Jedyne konto to jest to zweryfikowane na Instagramie z takim niebieskim znacznikiem, na Facebooku i ewentualnie na TikToku. Nie ma żadnych innych prywatnych kont, nie ma takiej możliwości. Jeszcze raz was proszę, bo tłumaczyliśmy i mówiliśmy. To nie jest moje konto, to są oszuści – powiedział na nagraniu Rafał Brzozowski.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

To jednak nie koniec. Piosenkarz poinformował również o podjęciu kroków prawnych względem osób, które postanowiły się pod niego podszywać.

A do tych cwaniaczków mam jedno przesłanie, szykujcie się, bo zgłaszam to wszystko do prokuratury i będziemy was ścigać, ponieważ kradniecie od ludzi pieniądze i nie tylko niszczycie mi reputację i tożsamość. Ale robicie coś bardzo, bardzo złego, bo to jest zwykłe złodziejstwo. Bądźcie czujni – powiedział prowadzący „Jaka to melodia” w Telewizji Polskiej.

Źródło: Onet

Foto: Pixabay.com

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama