0

Gwiazdor TVP przeszedł nawrócenie. Postanowił o tym powiedzieć wprost

Reklama

W gronie gwiazd TVP nie brak znanych osób, które wprost wypowiadają się na temat swojej wiary w Boga. W tym gronie można wymienić między innymi Idę Nowakowską i Tomasza Wolnego, którzy występują w licznych przedsięwzięciach publicznego nadawcy. Teraz do tego grona można zaliczyć kolejnego gwiazdora, który od lat pojawia się na antenie publicznego nadawcy.

POLECAMY TAKŻE: To Jerzy Stuhr powiedział o sądach. Nagranie hitem internetu (WIDEO)

Reklama

Marcin Mroczek to aktor, który największą popularność zyskał za sprawą swoich występów w jednym z najbardziej popularnych polskich seriali – „M jak Miłość”, który jest od ponad dwóch dekad emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Marcin Mroczek wciela się w nim w postać Piotra Zduńskiego – syn Marii Zduńskiej (z domu Mostowiak). W serialu gra także jego brat bliźniak – Rafał Mroczek.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Teraz media obiegł wywiad, który udzielił Marcin Mroczek. Aktor wypowiedział się w nim na temat swojej wiary. Przyznał, że mimo tego, że pochodzi z katolickiej rodziny, to wiara nie zawsze była dla niego najważniejsza. Kościół w pewnym momencie miał dla niego drugorzędne znaczenie. Jednak w życiu aktora w pewnym momencie nastąpiła spora zmiana.

Reklama

Gwiazdor TVP o nawróceniu

Marcin Mroczek udzielił wywiadu dla magazynu „Dobry Tydzień”. To właśnie na jego łamach opowiedział o swoim nawróceniu.

POLECAMY TAKŻE: To Jerzy Stuhr powiedział o sądach. Nagranie hitem internetu (WIDEO)

– Niedziela była dniem, w którym mogłem nadrobić zaległości z uczelni, przysiąść do projektów oraz nauki do kolokwiów. […] Pomału zapominałem o tym, co jest w tym dniu najważniejsze, coraz rzadziej uczestniczyłem w Mszach św – powiedział Mroczek w rozmowie z tygodnikiem „Dobry Tydzień”.

POLECAMY TAKŻE: Skandal na koncercie Kozidrak. Jest mocna reakcja TVP (WIDEO)

W pewnym momencie jego brat namówił go do wzięcia udziału w pielgrzymce na Jasną Górę. Podczas przyjmowania komunii nastąpił przełom.

Zacząłem czuć, że wiara, którą przekazali mi rodzice, to nie jest coś pustego, że Bóg naprawdę istnieje i mnie kocha – zapewnia Mroczek.

Źródło: wp

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama