0

Incydent na spotkaniu z Tuskiem i Trzaskowskim. Nagle rzucono jajko (WIDEO)

Reklama

Donald Tusk i Rafał Trzaskowski pojawili się w Białej Podlaskiej w województwie lubelskim. Na samym początku spotkania najważniejszych polityków Platformy Obywatelskiej z mieszkańcami doszło do incydentu. W stronę polityków miały polecieć jajka.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Wybory parlamentarne zbliżają się coraz większymi krokami. W kręgach największych ugrupowań politycznych w Polsce widać zwiększoną aktywność. W trakcie objazdu po Polsce jest lider Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk, który na początku tego tygodnia razem z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim odwiedził Białą Podlaską w województwie lubelskim.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

W trakcie wizyty w Białej Podlaskiej z ust prezydenta Warszawy padły słowa na temat jednej listy wyborczej opozycji, której dużym zwolennikiem był lider Platformy Donald Tusk.

— Jedna lista byłaby najlepsza. To nie my uciekaliśmy od tej idei. Jako Koalicja Obywatelska jesteśmy zawsze gotowi do rozmowy z naszymi partnerami. Ale przyszedł czas, żeby to powiedzieć: Idziemy do wyborów – powiedział Rafał Trzaskowski w Białej Podlaskiej cytowany przez profil Platformy Obywatelskiej na Twitterze.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Jednak z relacji mediów wynika, że już na samym początku spotkania z politykami Platformy Obywatelskiej doszło do incydentu. W kierunku liderów PO miały zostać rzucone jajka.

Reklama

Donald Tusk i Rafał Trzaskowski w Białej Podlaskiej – incydent

O incydencie na spotkaniu z liderami Platformy Obywatelskiej w Białej Podlaskiej poinformował za pośrednictwem Twittera dziennikarz portalu „Onet” — Sebastian Białach.

POLECAMY TAKŻE: Klarenbach wraca do TVP Info. Wymowny opis dziennikarza Telewizji Polskiej (FOTO)

Tuż przed spotkaniem Donalda Tuska i Rafała Trzaskowskiego w Białej Podlaskiej, młodzieżówka Solidarnej Polski zorganizowała happening. Młodzi działacze chcieli przekazać PDT bilet lotniczy do Brukseli – napisał dziennikarz.

Białach  poinformował także o incydencie na samym początku spotkania.

Spotkanie z Donaldem Tuskiem i Rafałem Trzaskowskim w Białej Podlaskiej. Kiedy politycy wchodzili na sale ktoś rzucił jajkiem. Oberwał ochroniarz szefa PO – napisał dziennikarz.

Źródło: Twitter, Onet

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama