0

Jachira uderza przed świętami w PiS. Odpowiedział jej znany ekspert

Reklama

Poseł Klaudia Jachira z Koalicji Obywatelskiej zamieściła za pośrednictwem swojego konta na Twitterze wpis, w którym postanowiła uderzyć w Prawo i Sprawiedliwość. Na tweet znanej polityk postanowił odpowiedzieć znany ekspert portalu Energetyka24 – Jakub Wiech, który zwrócił uwagę na jeden szczegół w poście parlamentarzystki Koalicji Obywatelskiej. O co dokładnie chodzi?

POLECAMY TAKŻE: Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama

Klaudia Jachira z pewnością dla wielu Polaków śledzących bieżące wydarzenia polityczne w Polsce nie jest anonimową osobą. Polityk z ramienia Koalicji Obywatelskiej niejednokrotnie dawała o sobie znać za sprawą między innymi charakterystycznych wystąpień w polskim Sejmie i organizacji akcji, które odbijały się w mediach szerokim echem.

Jedną z takich „inicjatyw” było rozsypanie w polskim Sejmie pociętych kartek papieru, które miały imitować banknoty. W mediach i w internecie co pewien czas pojawią się także nagrania z wystąpień Klaudii Jachiry, które spotykają się z mieszanym odbiorem ze strony internautów.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Niemałą popularnością cieszą się także wpisy, które posłanka Koalicji Obywatelskiej zamieszcza za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych. W jednym z nich Klaudia Jachira nawiązała do tegorocznego Triduum Paschalnego: – Tegoroczne Triduum Paschalne: PiS, Drożyzna, Inflacja – napisała polityk w jednym z najnowszych wpisów na Twitterze.

Reklama

Klaudia Jachira o PiS. Reakcja Jakuba Wiecha

Na wpis Jachiry odpowiedział Jakub Wiech. Ekspert portalu Energetyka24 zwrócił uwagę na ważny element wpisu parlamentarzystki Koalicji Obywatelskiej.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Pani poseł, „triduum” to „trzy dni”. PiS, Drożyznę i Inflację trudno nazwać dniami. Pisze to, bo mam wrażenie, że mogły pani umknąć takie szczegóły. Ktoś złośliwy mógłby odnieść wrażenie, że popełniła pani tę pomyłkę celowo, by uderzyć w katolików. Ale ja taki nie jestem – napisał Wiech.

Klaudia Jachira to akrualnie posłanka z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Mandat poselski został jej przydzielony po wyborach w roku 2019, kiedy to kandydując z 13 miejsca z listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu wyborczym numer 19 w Warszawie zdobyła 6434 głosy.

 

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama