0

Jakimowicz nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Reklama

Jarosław Jakimowicz niedawno przestał pracować w TVP. Przyczyną takiego obrotu spraw miały być skargi składanego na niego przez innych pracowników Telewizji Polskiej. Od tego czasu aktor często wypowiada się za pośrednictwem mediów społecznościowych na temat osób związanych z publicznym nadawcą. Teraz padła kolei na Magdalenę Ogórek.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

Reklama

Jarosław Jakimowicz dobrych parę lat temu zyskał popularność za sprawą gry w kultowym polskim filmie „Młode Wilki”. W kolejnych latach wystąpił jeszcze w takich krajowych produkcjach jak: „Młode Wilki 1/2”, „Poranek Kojota”, „Job, czyli ostatnia szara komórka”.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Z informacji znajdujących się na stronie Filmweb.pl wynika, że ostatnim filmem, w którym wystąpił Jakimowicz był film „Zenek” z 2020 roku.

W ostatnich latach zdecydowanie największy rozgłos aktorowi przyniosły występy na antenie Telewizji Polskiej. To tam był jednym z prowadzących program publicystyczny „W kontrze”. Dodatkowo występował również w programie prowadzonym przez Michała Rachonia — „Jedziemy” na antenie TVP Info.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

W wspomnianym programie „W kontrze” Jakimowicz występował przez pewien czas wspólnie z Magdaleną Ogórek. Teraz postanowił odnieść się do jednego z wywiadów dziennikarki.

Reklama

Jakimowicz o Ogórek

Aktor za pośrednictwem swojego konta na Twitterze opublikował fragment wideo z Ogórek i dodał swój własny komentarz.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

– ( pisownia oryginalna – red.): A tak z innej beczki to te pseudo dziennikarze nie kumają , że od Magdy nie usłyszą jednego złego słowa ma mój temat. Dlaczego? Pewnie ktoś pomyśli , że mieliśmy romans. Nie. My weszliśmy tak dobrze w swoje role jak ja kiedyś z Jolą Rutowicz. Moi szefowie w TAI też o to pytali jak to się mówi po koleżeńsku – napisał były pracownik TVP.

Były współprowadzący „W kontrze” napisał także dlaczego jego zdaniem Ogórek nie będzie się o nim wypowiadała.

Bo ma inne zadania, bo czasami w przypływach emocji opowiadała mi co ma na kogo i wie , że ja pamiętam. Bo jest wytrawnym graczem i sprawy załatwia w białych rękawiczkach — stwierdził.

Źródło: Onet

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama