0

Jakimowicz nie wtrzymał. Mocne słowa o Kwaśniewskim, Millerze i Michniku

Reklama

Jarosław Jakimowicz, dziennikarz i gwiazdor TVP wypowiedział się na Instagramie na temat Aleksandra Kwaśniewskiego, Leszka Millera oraz Adama Michnika. Dziennikarz Telewizji Polskiej od pewnego czasu jest bardzo aktywny w przestrzeni publicznej. Na bieżąco stara się komentować wydarzenia polityczne w naszym kraju.

POLECAMY TAKŻE: Złe wieści dla widzów. Znany gwiazdor znika z hitu TVP?

Reklama

Jednocześnie przy tym nie zamierza ukrywać swoich politycznych sympatii. Przekonali się o tym na własnej skórze byli znani politycy SLD oraz redaktor naczelny Gazety Wyborczej, którym to Jakimowicz poświęcił swój ostatni wpis na Insta.

Reklama

Jarosław Jakimowicz o politykach SLD i redaktorze naczelnym GW

Jarosław Jakimowicz to gwiazda z końca lat 90-tych. To wówczas otrzymał angaż do gry w filmie „Młode Wilki”. To właśnie ta produkcja przyniosła mu największą popularność wśród Polaków. Następnie był także główną postacią wielu programów rozrywkowych. W ostatnim czasie zajął się niespodziewanie polityką. Bardzo często możemy go spotkać przede wszystkim na antenie telewizji publicznej. To tam często odnosi się do bieżących wydarzeń politycznych w naszym kraju. Mimo wszystko to nie jedyne miejsce, z którego dziennikarz wyraża swoje poglądy i przemyślenia.

POLECAMY TAKŻE: Gwiazdor serialu Ranczo u boku Pattona? Niesamowite życie Leona Niemczyka

Jarosław Jakimowicz jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych. To tam już wyłącznie prywatnie wypowiada się na tematy polityczne i społeczne. Dziennikarz w jednym z ostatnich postów odniósł się do Aleksandra Kwaśniewskiego, Leszka Miller oraz również Adama Michnika. Jakimowicz pod adresem tej trójki rzucił bardzo poważne oskarżenia dotyczące ich przeszłości. Dla Jakimowicza dziwne jest to, że mimo burzliwej przeszłości są wciąż popularni w polskim społeczeństwie.

„To dopiero śmietanka towarzyska. Komunizm. Stan wojenny i kilka innych… Dzisiaj gwiazdy, prominenci, europosłowie i pół Polski kocha. Jak to k możliwe?” – napisał dziennikarz TVP Info.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Polecamy również przeczytać: 

Cios dla Nergala. Muzyk wyrzucony z siłowni

Kibic zakpił z Rybusa. Były reprezentant Polski odpowiedział

„Nikt nie dzwoni”. Co z Gikiewiczem w reprezentacji Polski?

Polskie próby zdefiniowania zjawiska występowania przestępczości zorganizowanej

Reklama