0

Jakimowicz nie wytrzymał. Zaskakujące słowa o Michale Rachoniu [WIDEO]

Reklama

Jarosław Jakimowicz w jednym z nagrań, które opublikował za pośrednictwem swojego konta na Instagramie powiedział o sytuacji, w której pojawił się wątek Michała Rachonia. Z relacji byłego prezentera Telewizji Polskiej wynika, że prowadzący program „Jedziemy” miał mu nie udzielić wsparcia w dość poważnej sprawie.
Reklama

W zeszłym miesiącu media obiegła informacja o zakończeniu współpracy przez Telewizję Polską z Jarosławem Jakimowiczem. Gwiazdor popularnego przed laty filmu „Młode Wilki” na antenie publicznego nadawcy był jednym z prowadzących program publicystyczny „W kontrze”. Dodatkowo pojawiał się także w programie prowadzonym przez Michała Rachonia — „Jedziemy”, którego emisja ma miejsce w TVP Info.
Jednak w ostatnim czasie media obiegła informacja o zakończeniu współpracy przez Telewizję Polską z Jarosławem Jakimowiczem. Przyczyną takiej decyzji ze strony publicznego nadawcy miały być skargi kierowane pod adresem byłego prowadzącego program „W kontrze”.

Teraz w jednym ze swoich najnowszych publikacji na Instagramie Jarosław Jakimowicz opowiedział o procesie, który przegrał i o problemach, jakie miał mieć ze swoim prawnikiem, który miał nie pojawić się na rozprawie dotyczącej jego sprawy. Z dalszej relacji aktora wynika, że adwokat miał tłumaczyć swój brak obecności tym, że „było ślisko”.
Następnie po pewnym czasie miał wypowiedzieć Jakimowiczowi pełnomocnictwa. To jednak nie wszystko. W pewnym momencie prezenter wspomniał o Michale Rachoniu.

Reklama

Jarosław Jakimowicz o Michale Rachoniu

Jarosław Jakimowicz opowiadając o swoich problemach z adwokatem wspomniał o Michale Rachoniu. Ze słów byłego prowadzącego program „W kontrze” wynika, że Rachoń miał być znajomym wspomnianego adwokata.
Michał był moim przyjacielem, wiele razy wskakiwałem za nim w ogień. Gdy poprosiłem go, żeby z nim porozmawiał, odpowiedział mi: nie mam zamiaru z nim rozmawiać. To jest wasza sprawa. (…) Rachoń się na mnie wypiął — twierdzi gorzko Jakimowicz na nagraniu opublikowanym za pośrednictwem konta na Instagramie.

Źródło: Onet, Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama