0

Jarosław Jakimowicz stracił pracę w TVP. Pojawiły się zaskakujące informacje

Reklama

Jarosław Jakimowicz stracił pracę w programie TVP „Pytanie na śniadanie”. Wczoraj prezenter Telewizji Polskiej opublikował w tej sprawie oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz do tych informacji odniosła się Telewizja Polska.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Reklama

„Pytanie na śniadanie” to poranny program emitowany na antenie Telewizji Polskiej. W jego zespole prowadzących znajdują się dobrze znane widzom osoby.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Aktualnie należą do niego: Tomasz Kammel, Izabela Krzan, Ida Nowakowska, Anna Popek, Tomasz Wolny, Małgorzata Opczowska, Łukasz Nowicki, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Katarzyna Cichopek i także Maciej Kurzajewski.
Program jest emitowany od ponad dwóch dekad. Jego pierwszy odcinek miał miejsce 2 września 2002 roku. Do tej pory przez ten czas przygotowano prawie 6000 odcinków „PnŚ”.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Pracę w programie „Pytanie na śniadanie” miał także znany aktor i od pewnego czasu również prezenter Telewizji Polskiej — Jarosław Jakimowicz, który miał odpowiadać za przygotowanie poruszanych w programie materiałów.

Reklama

Jarosław Jakimowicz bez pracy w programie TVP

Teraz głos w sprawie Jarosława Jakimowicza zabrała Telewizja Polska. Według informacji podanych przez publicznego nadawcę – cykl prowadzony przez Jarosława Jakimowicza miał się wyczerpać i z tego względu podjęto decyzję o jego zakończeniu.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów. Michał Rachoń zabrał głos w ważnej sprawie [WIDEO]

Dodatkowo poinformowano, że redakcja „Pytania na śniadanie” uruchomiła nowy cykl o tematyce kulturalnej.

– Cykl sensacyjno-kryminalny prowadzony przez Jarosława Jakimowicza wyczerpał już swoją formułę i został zakończony . Redakcja „Pytania na śniadanie” uruchomiła nowy cykl o tematyce kulturalnej. Zapraszamy do oglądania w każdy piątek — zapowiedzi najciekawszych imprez, premier, wydarzeń kulturalnych – przekazało Centrum Informacji TVP dla „Onetu”.

Źródło: Pudelek, Onet

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama