0

Jerzy Stuhr skomentował wyrok sądu. Padły mocno zaskakujące słowa

Reklama

Jerzy Stuhr wypowiedział się krótko na temat wyroku, który zapadł w jego sprawie. Chodzi o zdarzenie, do którego doszło w połowie października zeszłego roku. Co dokładnie powiedział popularny polski aktor?

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Reklama

W środę media obiegła informacja dotycząca wyroku Sądu Rejonowego w Krakowie, który dotyczył znanego polskiego aktora Jerzego Stuhra. Przyczyną postępowania sądowego było zdarzenie, do którego doszło w połowie października zeszłego roku. Wówczas to Jerzy Stuhr prowadząc swój samochód miał doprowadzić do kolizji. Na dodatek okazało się, że popularny artysta znajdował się wówczas w stanie nietrzeźwości.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

W środę Sąd Rejonowy Kraków-Krowodrza wydał wyrok w sprawie aktora. Jerzy Stuhr otrzymał 12 tys. zł grzywny i 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Artysta ma również wpłacić 6 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Gwiazdor polskiego kina ma również ponieść koszty postępowania w wysokości 4.3 tys. zł. Wyrok w tej sprawie nie jest prawomocny.

Reklama

Jerzy Stuhr o wyroku sądu

Z informacji mediów wynika, że w trakcie ogłaszania wyroku Jerzy Stuhr nie był obecny na sali rozpraw. Pytanie o ocenę otrzymanej kary zadała aktowi dziennikarka z redakcji „Faktu”. 75-latek miał powiedzieć, że jeszcze nie zna treści wyroku, który zapadł w jego sprawie. Wówczas dziennikarka miała mu oznajmić, iż wymiar kary, który otrzymał jest bardzo łagodny.

No wie pani, nic takiego nie zrobiłem. Afera jest straszna… – miał powiedzieć bardzo krótko znany polski aktor.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Wczoraj również media obiegła informacja o wniosku, który w sprawie Jerzego Stuhra złożyła policja.

Dzisiaj policjanci z Komisariatu IV policji skierowali do Sądu Rejonowego dla Krakowa-Krowodrzy wniosek o ukaranie 75-latka za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Jest to wykroczenie z artykułu 86 kodeksu wykroczeń, paragraf 2 – powiedziała Znachowska-Bytnar.

Źródło: Fakt, NaTemat

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama