0

Jurek Owsiak ma poważny problem? Media obiegła zaskakująca informacja

Reklama

Wybory parlamentarne odbędą się za niespełna dwa tygodnie. Teraz media obiegła informacja o pewnych krokach poczynionych przez Agnieszkę Wojciechowską van Heukelom, która jest kandydatką z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Chodzi o bilbordy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Polityk zgłosiła zawiadomienie do PKW z prośbą o ich sprawdzenie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Reklama

Już 15 października Polacy udadzą się do lokali wyborczych, aby tam dokonać wyboru swoich przyszłych przedstawicieli w nowej kadencji Sejmu. Zanim to jednak nastąpi politycy starają się przekonać do swoich postulatów jak największe grono wyborców.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Ostatni weekend był bardzo aktywny politycznie. W Katowicach odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości, które rządzi w Polsce od 2015 roku. Z kolei w Warszawie został zorganizowany przez środowiska opozycyjne „Marsz Miliona Serc”, na którego czele stanął lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. W trakcie tego wydarzenia nie zabrakło wiele znanych osób.
Jedną z nich był prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Jerzy Owsiak.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Wybrzmiała oficjalna informacja. Znany gwiazdor dołącza do TVP [FOTO]

W tym tygodniu media obiegła informacja na temat działań podjętych przez kandydatkę z ramienia Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu — Agnieszkę Wojciechowską van Heukelom, która zgłosiła zawiadomienie do PKW z prośbą o sprawdzenie bilbordów

Reklama

Wybory parlamentarne: zgłoszenie kandydatki PiS ws. bilbordów

Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu Agnieszka Wojciechowska van Heukelom złożyła zawiadomienie do Państwowej Komisji Wyborczej o możliwości nielegalnego wspierania partii opozycji przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W zawiadomieniu chodzi dokładnie o plakaty oraz bilbordy WOŚP-u –

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

Polacy! Pokonajmy to ZŁO!!!
WYGRAMY 
Z SEPSĄ„.

Kandydatka PiS zwróciła uwagę między innymi na stylizację liter, czy akcentowanie poszczególnych liter. Dodatkowo zdaniem polityk małe słowo „sepsa”, które miałoby być istotą przekazu, w tym przekazie ginie. Głos na ten temat zabrał już Jerzy Owsiak.

Walczymy z sepsą. Umowy na taką kampanię były podpisane w marcu, a ostateczna umowa w maju. Nie mieliśmy pojęcia, kiedy będzie data wyborów – mówi Onetowi Jurek Owsiak. – To się zgrało terminowo. Bardzo głośno o tym mówimy: wygramy z sepsą – dodał prezes WOŚP w programie „Studio Wyborcze Onetu”.

Źródło: Onet, rp.pl

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama