0

Wielka sensacja polskich skoczków. Niesamowite słowa Kamila Stocha (WIDEO)

Reklama

Kamil Stoch po zawodach drużynowych w Lahti wypowiedział niesamowite słowa. Chodzi o Dawida Kubackiego i żonę Martę, która w ostatnim czasie walczy z poważnymi programami zdrowotnymi.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Reklama

Polscy skoczkowie doprowadzili do sporej sensacji w trakcie drużynowych zawodów Pucharu Świata, które zostały przeprowadzone w ten weekend w Lahti. Polacy zajęli trzecie miejsce.

Jest to jeszcze większa niespodzianka z tego względu, że od zeszłego tygodnia w kadrze polskich skoczków nie ma już jej lidera Dawida Kubackiego, który z powodu bardzo poważnych problemów zdrowotnych żony postanowił wcześniej zakończyć bieżący sezon Pucharu Świata.

POLECAMY TAKŻE: Kompromitacja reprezentacji Polski. Legenda mocno uderza w Lewandowskiego

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła – napisał w poniedziałek Dawid Kubacki na Instagramie.

Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – dodał były lider Pucharu Świata.

Z kolei dziś Dawid Kubacki podał nowe wiadomości na temat stanu zdrowia żony.

POLECAMY TAKŻE: Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Jest reakcja ze strony TVP

Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia – napisał za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Dawid Kubacki.

Reklama

Kamil Stoch o trzecim miejscu w drużynówce i Dawidzie Kubackim

W sobotę w Lahti w trakcie zawodów drużynowych Polacy w składzie: Piotr Żyła, Kamil Stoch, Aleksander Zniszczoł i Paweł Wąsek – zajęli niespodziewanie trzecie miejsce. Wygrała reprezentacja Austrii. Na drugim miejscu uplasowała się Słowenia.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan ponownie w TVP? Padł twardy warunek

Podium dedykujemy Dawidowi i Martusi. Trzymamy za was kciuki i sercem jesteśmy z wami – powiedział Kamil Stoch po zakończonych zawodach Pucharu Świata w Lahti.

Dawid Kubacki bieżący sezon miał bardzo dobry. Przez długi czas 33-latek był liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Na dodatek w trakcie ostatnich mistrzostw świata w Planicy na dużej skoczni zdobył brązowy medal.

 

Źródło: Twitter, EuroSport

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama