0

Klarenbach wraca do TVP Info. Wymowny opis dziennikarza Telewizji Polskiej (FOTO)

Reklama

Adrian Klarenbach w poniedziałek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze opublikował wpis, na który prawdopodobnie czekało wielu widzów TVP. Znany dziennikarz zaprosił widzów do obejrzenia we wtorek rano dwóch programów na antenie TVP Info, których będzie gospodarzem. To jednak nie wszystko.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Reklama

Dzień dobry. Jeżeli nie mają Państwo planów na jutrzejszy poranek,to proponuję spędzić go wspólnie w #minela8  #minela9 – napisał Adrian Klarenbach na Twitterze.

Przez długi czas widzowie TVP Info musieli czekać na ponowny występ dziennikarza na antenie kanału informacyjnego publicznego nadawcy. Z informacji portalu „Wirtualne Media” wynika, że ostatni raz Adrian Klarenbach pojawił się w „Info” 19 marca. W międzyczasie pojawiły się wiadomości o jego domniemanym zawieszeniu, o którym informował między innymi „Fakt”.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

— Według nieoficjalnych źródeł powodem nieobecności Klarenbacha ma być jego rozmowa z posłem Solidarnej Polski Mariuszem Kałużnym w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info. Polityk założył się, że nikt w Polsce nie ma wyższej emerytury niż Donald Tusk, a zaraz potem Adrian Klarenbach wytknął błąd politykowi – poinformował Fakt.

Z kolei dwa tygodnie temu nowe wiadomości na temat Adriana Klarenbacha przekazał portal „Wirtualne Media”, z którego ustaleń wynikało, że Klarenbach nie pożegnał się definitywnie z TVP Info.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Redaktor Adrian Klarenbach będzie prowadził serwisy informacyjne w TVP3 Info oraz programy publicystyczne w TVP Info – przekazało biuro prasowe publicznego nadawcy portalowi „Wirtualne Media”.

Reklama

Adrian Klarenbach w TVP – wymowny opis

Pewien czas temu pisaliśmy o opisie Adriana Klarenbacha na Twitterze, w lutym to dziennikarz umieścił tylko informacje na temat pracy w Polskim Radiu 24.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Gospodarz #RozmowaPR24 i piątkowego Poranka w @PolskieRadio24  – mogliśmy przeczytać w niedawnym opisie dziennikarza.

Teraz opis dziennikarza ponownie uległ zmianie.

Prowadzący #Minęła8 | #Minęła20 | #Forum w  @TOPTVPINFO oraz #TVP3Info w @tvp_3. Gospodarz #RozmowaPR24 | #Poranek w @PolskieRadio24 – czytamy na profilu dziennikarza TVP.

TWITTER.COM, Adrian Klarenbach, Screen

Dawny opis:

TWITTER.COM, Adrian Klarenbach, Screen

Źródło: Twitter, naszprzeglad.pl

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama