0

Klarenbach zaskoczył poseł PO w TVP. Nagle pokazał jej jedno nagranie (WIDEO)

Reklama

Adrian Klarenbach w trakcie jednego z odcinków programu „Minęła 20” postanowił pokazać nagranie poseł Marcie Wcisło z Platformy Obywatelskiej, które pochodziło z jej spotkania z sympatykami i wyborcami w Ełku, gdzie pojawiła się razem z poseł Anną Wojciechowską.

POLECAMY TAKŻE: Wpadka w TVN. Takiej sytuacji przed kamerą raczej nikt się nie spodziewał (WIDEO)

Reklama

Pod koniec zeszłego roku w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać dwie parlamentarzystki z ramienia Platformy Obywatelskiej – Martę Wcisło i również Annę Wojciechowską.

Opublikowane nagranie pochodzi z Ełku, gdzie obie posłanki reprezentujące KO odbyły spotkanie z wyborcami i sympatykami. W trakcie spotkania padło ze strony uczestników pytanie na temat relacji polsko-niemieckich. Odpowiedź na nie udzieliła poseł Anna Wojciechowska.

POLECAMY TAKŻE: Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

– Co my zrobimy. Niemcy widzą, jaka jest sytuacja w naszym kraju. To są tak samo inteligentni ludzie i widzą. Dlatego są zablokowane pieniądze, żebyśmy tych pieniędzy nie dostali, bo wiadomo będzie, że te pieniądze zostaną sprzeniewierzone, zmarnowane, to będzie gwóźdź do trumny – mówiła Anna Wojciechowska.

Niedługo później nagranie pojawiło się w programie „Minęła 20”.

Reklama

Nagranie w „Minęła 20”

W pewnym momencie programu „Minęła 20” prowadzący Adrian Klarenbach oznajmił, że „pewne rzeczy warto zilustrować”. W odpowiedzi na słowa dziennikarza poseł Marta Wcisło z Platformy Obywatelskiej odpowiedziała, że pewnie chodzi o nagranie, na którym będzie Donald Tusk. Tak się jednak nie stało.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Przed publikacją zapowiadanego nagranie, Adrian Klarenbach poinformował poseł z ramienia Platformy Obywatelskiej, że będzie to nagranie, na którym znalazła się one i również inna poseł Platformy Obywatelskiej – Anna Wojciechowska.

Po opublikowaniu nagrania pochodzącego ze spotkania w Ełku, poseł Platformy Obywatelskiej skierowała do prowadzącego Adriana Klarenbacha słowa zarzucające wyrwanie fragmentu z kontekstu.

Panie Redaktorze, naprawdę słyniecie z wyrywania z kontekstu, bo nie pokazaliście wcześniej rozmowy z mieszkańcami Ełku – powiedziała poseł Platformy Obywatelskiej.

– A to przepraszam, a to w takim razie było z kim? – zapytał Klarenbach.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

– To była odpowiedź pani poseł, a wcześniej były pytania i wcześniej była postawiona teza przez mieszkańców – powiedziała Wcisło.

Polityk Platformy Obywatelskiej oznajmiła, że chciałaby wytłumaczyć nagranie, lecz prowadzący Adrian Klarenbach stwierdził, że:

— Tu nie ma co tłumaczyć. Koleżanka plotła bzdury, pani siedziała obok i nie zaregowała i to nie jest wycięte z wypowiedzi – mówił Klarenbach.

Reklama