0

Kłopoty stacji TVN? Media obiegła poważna informacja

Reklama

Media informują o sporze prawnym między Jolantą Hofer i TVN. Kobieta przez wiele lat pełniła obowiązki producentki w komercyjnej stacji telewizyjnej. Sprawa sądowa dotyczyła ustalenia stosunku pracy – poinformował portal Wirtualne Media.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Reklama

Jolanta Hofer w stacji telewizyjnej TVN zaczęła pracować pod koniec 2006 roku. Do lipca 2011 roku wykonywała obowiązki na stanowisku szefowej dokumentalistów znanego przed laty programu TVN — “Rozmowy w toku”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Z kolei już w sierpniu 2011 roku została producentką wspomnianego programu. Swoje obowiązki na tym stanowisku wykonywała do 2018 roku mając zawartą z TVN umowę o dzieło.

Z informacji podanych przez portal „Wirtualne Media” wynika, że pozew w przedmiocie ustalenia stosunku pracy dotyczył lat 2011 do 2018. Z dalszych informacji wspomnianego portalu wynika, że Jolanta Hofer na początku 2023 roku wygrała proces z TVN w pierwszej instancji.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Sąd ustalił, że powódkę Jolantę Hofer i stronę pozwaną TVN SA z siedzibą w Warszawie łączył stosunek pracy na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w okresie od 1 sierpnia 2011 r. do 14 maja 2018 r. na stanowisku producenta – czytamy w uzasadnieniu wyroku Sądu Rejonowego dla Krakowa– Nowej Huty w Krakowie.

Reklama

Jolanta Hofer i TVN

Wyrok w tej sprawie zapadł w pierwszej instancji. W związku z tym TVN podjął decyzję o odwołaniu się od wyroku. Kolejna rozprawa w tej sprawie ma się odbyć 3 października bieżącego roku.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Przechodziłam do TVN z pracy na etacie w radiu publicznym i od początku zaznaczałam, że chcę mieć etat. Mnie ten etat obiecywano i przesuwano ciągle w czasie jego realizację. Potem życie się toczyło… Jak zostałam producentką, wróciłam do sprawy. Usłyszałam: “Albo pani akceptuje to, co jest, pani Jolu, albo…” i tu rozłożenie rąk – powiedziała portalowi „Wirtualne Media” Jolanta Hofer.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama