0

Kłopoty żony Dawida Kubackiego. Ojciec skoczka zdradza szczegóły

Reklama

Niestety bieżący sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich dobiegł do końca dla Dawida Kubackiego. 33-letni skoczek w ostatni weekend postanowił zrezygnować z udziału w niedzielnym konkursie w Vikersund. Prędko okazało się, co było tego powodem.

POLECAMY TAKŻE: Znany aktor nie żyje. Był gwiazdą legendarnych filmów

Reklama

Dawid Kubacki od początku bieżącego sezonu był jednym z głównych faworytów do zdobycia Kryształowej Kuli za Puchar Świata. Nigdy wcześniej 33-latkowi nie udało się zdobyć tej nagrody. Polak przez długi czas prowadził w klasyfikacji generalnej PŚ, lecz w drugiej połowie sezonu Kubackiego dogonił norweg Halvor Egner Granerud, który prowadzenia nie oddał aż do dziś.

Dziś jest już jasne, że Dawid Kubacki nie zdobędzie Kryształowej Kuli. W poniedziałek polski skoczek opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych wpis, w którym poinformował o poważnych problemach zdrowotnych żony. W tej sytuacji skoczek postanowił zakończyć bieżący sezon i wrócić do rodziny.

POLECAMY TAKŻE: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Niesamowita reakcja ze strony FIS

– Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła” – napisał w poniedziałek Dawid Kubacki na Instagramie.

– Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – dodał wicelider Pucharu Świata.

Reklama

Dawid Kubacki i problemy zdrowotne żony. Ojciec skoczka zdradza szczegóły

Cześć szczegółów na temat sytuacji związanej z problemami zdrowotnymi żony Dawida Kubackiego zdradził ojciec skoczka – Edward Kubacki, którego zapytał „Super Express”.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

– Jak wyjawił nam ojciec Dawida, Edward Kubacki, jego synowa znalazła się w szpitalu z poważnymi zaburzeniami serca w niedzielny poranek. Jej mąż dostawszy tę wiadomość w Norwegii, natychmiast zrezygnował z udziału w konkursie w Vikersund i jeszcze w niedzielę wieczorem znalazł się w kraju – poinformował Super Express.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje znany polski aktor występujący m.in. w TVP

W sprawie Dawida Kubackiego wypowiedział się także trener Thomas Thurnbichler.

– Sport schodzi teraz na drugi plan. Moje myśli i myśli całego zespołu są z Dawidem, jego żoną i całą rodziną. Modlimy się za nich i przesyłamy siłę, jakiej teraz potrzebują, aby wszystko skończyło się dobrze – powiedział Thomas Thurnbichler.

Źródło: Super Express

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama