0

Kolejna świetna wiadomość dla widzów TVP Info. Na to czekali wszyscy (FOTO)

Reklama

Adrian Klarenbach pojawił się w środę w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info. Wcześniej dziennikarz za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił zaprosić widzów do obejrzenia prowadzonego przez niego programu.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Reklama

Na temat Adriana Klarenbacha w ostatnich dniach było głośno. W drugiej połowie marca media obiegła informacja o rzekomym zawieszeniu znanego dziennikarza przez TVP. Wiadomość na ten temat przekazał „Fakt” powołując się na swoje nieoficjalne informacje.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

— Według nieoficjalnych źródeł powodem nieobecności Klarenbacha ma być jego rozmowa z posłem Solidarnej Polski Mariuszem Kałużnym w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info. Polityk założył się, że nikt w Polsce nie ma wyższej emerytury niż Donald Tusk, a zaraz potem Adrian Klarenbach wytknął błąd politykowi – poinformował Fakt.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Z kolejnych informacji, które uzyskał portal „Wirtualne Media” wynikało, że Adrian Klarenbach ma prowadzić na antenie TVP3 Info serwisy informacyjne, a z kolei w TVP Info programy publicystyczne.

Reklama

Adrian Klarenbach w TVP Info

Adrian Klarenbach w poniedziałek opublikował wpis za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Dziennikarz zaprosił w nim do dziejszych programów „Minęła 8” i „Minęła 9”, których będzie prowadzącym.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

— Dzień dobry. Jeżeli nie mają Państwo planów na jutrzejszy poranek,to proponuję spędzić go wspólnie w #minela8  #minela9 – napisał Adrian Klarenbach na Twitterze.

Z kolei w środę dziennikarz postanowił zaprosić na kolejny program, którym tym razem był  popularny „Minęła 20”, którego emisja odbywa się na antenie TVP Info.

Dzień dobry. Jeżeli nie mają Państwo planów na wieczór,to zapraszam na #Minela20 – napisał w środę Adrian Klarenbach za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

 

 

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama