0

Kolejne źródło potwierdza doniesienia. Chodzi o dwójkę znanych dziennikarzy TVP

Reklama

Magdalena Ogórek i Miłosz Kłeczek mają poprowadzić nowy program TVP. Teraz informacje na ten temat przekazał portal „Wirtualne Media”. Wcześniej doniesienia w tej sprawie przekazał Onet.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

Magdalena Ogórek jest jedną z bardziej rozpoznawalnych dziennikarek występujących na antenie Telewizji Polskiej. Na portalu społecznościowym Twitter jej wpisy śledzi ponad 185 tysięcy internautów. Z kolei na samym Instagramie jej wpisy są śledzone przez grono ponad 40 tysięcy obserwatorów.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

Nie ulega wątpliwości, że dla dziennikarki sporym impulsem do poszerzenia jej popularności były regularne występy w telewizji. Magdalena Ogórek już od wielu lat pojawia się na antenie Telewizji Polskiej na kanale informacyjnym TVP Info, gdzie jest prowadzącą kilku dobrze znanych programów publicznego nadawcy.

Wśród nich są między innymi „W tyle wizji”, „W tyle wizji extra”, „Plan dnia” i również od czas do czasu „Minęła dwudziesta” i „Minęła ósma”. W przeszłości Magdalena Ogórek występowała również w programie „W kontrze” razem z Jarosławem Jakimowiczem.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Teraz media poinformowały o nowym programie, który Magdalena Ogórek ma poprowadzić z Miłoszem Kłeczkiem, który również jest znany z prowadzenia popularnych programów na antenie Telewizji Polskiej.

Reklama

Magdalena Ogórek i Miłosz Kłeczek w nowym programie TVP

W tym tygodniu portal Onet poinformował o nowym programie, który ma poprowadzić Magdalena Ogórek i Miłosz Kłeczek. Teraz informacje na ten temat przekazał portal Wirtualne Media.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Nowy format TVP1 nosi nazwę „Arena poglądów”, będzie realizowany w studiu i na żywo, z udziałem zaproszonych polityków i publiczności – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Jego produkcją zajmuje się Telewizyjna Agencja Informacyjna, a gospodarzami będą Magdalena Ogórek i Miłosz Kłeczek – czytamy.

Program będzie trwał godzinę, nadawany ma być od godz. 22.30. Co tydzień omawiane mają być najważniejsze tematy polityczne, którymi żył kraj w minionym tygodniu – ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Pierwszym odcinku, który TVP1 wyemituje w najbliższy poniedziałek, 12 czerwca – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama