0

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama

Kinga Rusin za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła odnieść się do ostatnich wypowiedzi jej byłego męża Tomasza Lisa, który w ostatnim czasie jest bardzo aktywny w mediach. Były redaktor naczelny Newsweek Polska gościł między innymi na kanale Żurnalisty, Kanale Sportowym i pojawił się również w programie Kuby Wojewódzkiego. W mediach przytoczono słowa dziennikarza, które w większym lub mniejszym stopniu dotyczyły jego byłej żony Kingi Rusin.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje członek legendarnego polskiego zespołu

Reklama

Tomasz Lis przez wiele lat uchodził za jednego z najbardziej popularnych polskich dziennikarzy, który pracował na antenie największych polskich stacji telewizyjnych.

Do dziś wielu widzów może pamiętać jego program w Telewizji Polskiej „Tomasz Lis na żywo”, który gromadził niemałą publiczność przes ekranami telewizorów. Jednak w ostatnim czasie w życiu Tomasza Lisa pojawiło się sporo problemów.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Dzisnnikarz w zeszłym roku przestał pełnić obowiązki redaktora naczelnego Newsweek Polska. Dodatkowo Tomasz Lis od dłuższego czasu mierzy się z problemami zdrowotnymi. Z kolei ostatnio media obiegła informacja o tym, że dziennikarz usłyszał zarzut prokuratorski, który dotyczył reklamowania napojów alkoholowych.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

W związku z postawionym mi absurdalnym zarzutem i z faktem, że byłem leczony neurologicznie(4 udary), pani prokurator skierowała mnie na obowiązkowe badania psychiatryczne. Oczywiście pójdę( nie wiem czy będzie to świadczyło o zdrowiu psychicznym czy przeciwnie). Witamy w ZSRR – napisał na Twitterze były dziennikarz między innymi Telewizji Polskiej i Newsweeka.

Reklama

Kinga Rusin o Tomaszu Lisie

Na temat Tomasza Lisa głos zabrała za pośrednictwem mediów społecznościowych jego była żona Kinga Rusin. W trakcie rozmowy na kanale Żurnalisty został zapytany przez prowadzącego o to, czy czy zawsze wybierał w życiu silne kobiety.

Nie chciałem mieć nigdy żony od obiadów i nakładania kapci, dla której treścią życia byłoby oczekiwanie, aż mąż wróci z pracy. W związku z tym żonami moimi były kobiety silniejszej indywidualności. Uważam, że osoby wybitne – mówił.

POLECAMY TAKŻE: Takiego wyniku PiS nie miało od dawna. Polityczne trzęsienie ziemi w nowym sondażu

W trakcie rozmowy padło także pytanie o książkę Kingi Rusin, którą wydała po rozstaniu z Lisem.

Byłoby błędem taktycznym i strategicznym, gdybym publicznie wchodził z Kingą w polemiki, ale nie mogę nie zauważyć, że jednak przez siedem lat życia obiady jadłem zawsze w stołówce, poza weekendami. A w weekendy jedliśmy razem w restauracjach – mówił.

POLECAMY TAKŻE: Fatalna wpadka w TVN. Widzowie na pewno nie chcieli tego usłyszeć (WIDEO)

Na ostatnie wypowiedzi byłego męża postanowiła zareagować Kinga Rusin.

Dziennikarze intensywnie dopytują mnie o komentarz do ostatnich przymilnych wypowiedzi mojego byłego męża w czasie jego autopromocyjnych wywiadów – napisała.

Po tym, co przez wiele lat, również po rozwodzie, robił, nie chcę, żeby cokolwiek w moim kontekście mówił – podsumowała gorzko.

SCREEN/Instagram Kinga Rusin

Źródło: Wikipedia, Radio Zet, Viva

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności także śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama