0

Kompromitacja stacji TVN. Telewizja teraz przeprasza za swój czyn

Reklama

Stacja telewizyjna TVN, która jest wydawcą programu „Uwaga!” – przeprosiła Julię Kuczyńską, która jest znana również jako „Maffashion”. Chodziło o informacje zawarte w materiale w programie „Uwaga”, do którego emisji doszło 1 kwietnia bieżącego roku.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca sytuacja w programie TVP. Prowadzący nagle pokazał wymowny gest (WIDEO)

Reklama

W cyklu „Kulisy Sławy” (Uwaga TVN) przedstawiono sylwetkę znanego polskiego aktora Sebastiana Fabijańskiego. W opublikowanym materiale pojawił się także wątek dotyczący jego związku (już nieaktualnego) z Julią Kuczyńską, która znana jest także jako Maffashion.

Wspomniano także o tym, że aktor niedawno stoczył walkę na gali której organizatorem była federacja FAME MMA, co miało być zakończeniem jego „trudnego, czteroletniego etapu w życiu”.

POLECAMY TAKŻE: Jan Englert usłyszał szokującą diagnozę. Poruszające słowa znanego aktora

Przez związek ze znaną influencerką Julią Kuczyńską znalazł się z dnia na dzień w samym środku internetowego show-biznesu, którego wcześniej unikał jak ognia. Media społecznościowe prześcigały się w relacjonowaniu ich pierwszej randki czy zaręczyn. Pisano o kupnie domu, narodzinach syna Bastka. Po trzech latach w atmosferze skandalu rozstał się z influencerką. Julia Kuczyńska zaczęła komentować ich rozstanie, a on nie pozostawał jej dłużny. Tak stał się negatywnym bohaterem plotkarskich portali i obiektem hejtu – określono w powyższy sposób „trudny etap” w życiu znanego aktora.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

W materiale poruszono także temat dotyczący kwestii naprzemiennej opieki nad dzieckiem. To właśnie ta sprawa poruszona w programie zdenerwowała Kuczyńską.

Reklama

TVN przeprasza

Julia Kuczyńska po opublikowanym materiale prędko postanowiła się do niego odnieść. Jej zdaniem przedstawiony na jej temat wątek był „nierzetelny i kłamliwy”.

Wyjątkowo nierzetelny i kłamliwy wątek dotyczący mojej osoby przedstawiony w materiale. Podejmuję stosowne kroki prawne. Oczekuję przeprosin i sprostowania – napisała Maffashion.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Po tej reakcji ze strony Julii Kuczyńskiej odcinek „Kulis sławy” w pierwotnej wersji zniknął z internetu. Następnie materiał został ponownie opublikowany, lecz tym razem w wersji przemontowanej, która nie zawierała komentarza lektora, który szczególnie nie spodobał się Julii Kuczyńskiej. Stacja postanowiła również przeprosić za powstałą sytuację.

TVN S.A., wydawca programu „Uwaga!”, niniejszym przeprasza Panią Julię Kuczyńską znaną jako Maffashion za naruszenie Jej dóbr osobistych, w szczególności w postaci dobrego imienia i godności poprzez podanie nieprawdziwych informacji w wyemitowanym dnia 1 kwietnia 2023 roku programie „Uwaga!” – cykl „Kulisy sławy” – napisano.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Uwaga! TVN (@uwagatvn)

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama