0

Kontrowersyjna decyzja PZPN ws. trenera reprezentacji. Wymowne słowa Bońka [FOTO]

Reklama

Michał Probierz będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Już wczoraj nieoficjalne informacje na ten temat przekazały, niektóre media. Reakcja kibiców jest jednak…mocno sceptyczna. O wybór byłego trenera m.in. Jagielloni Białystok i Cracovii Kraków skomentował były reprezentant Polski i do niedawna prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej — Zbigniew Boniek.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

Fernando Santos miał być powiewem świeżości w szeregach reprezentacji Polski i jej nowym sternikiem, który poprowadzi biało-czerwonych przez fazę eliminacji do Euro 2024, a następnie na samym turnieju przedstawi nowy obraz naszej kadry narodowej. Dziś już jednak wiemy, że do tego nie dojdzie. W zeszłym tygodniu Portugalczyk przestał pełnić obowiązki trenera kadry.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

W związku z tym prędko ruszyła giełda nazwisk potencjalnych następców Santosa. W tym gronie byli wymieniani przede wszystkim: Marek Papszun, Michał Probierz  Maciej Skorża i również Jan Urban. Ostatecznie wybór padł na byłego trenera Jagielloni Białystok – Michała Probierza.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Decyzja władz PZPN raczej nie została pozytywnie odebrana przez kibiców. Może o tym świadczyć ilość reakcji na Facebooku typu „haha” pod wpisem informującym o wyborze nowego selekcjonera.

Reklama

Michał Probierz selekcjonerem – komentarz Zbigniewa Bońka

Zbigniew Boniek został poproszony przez portal sportowefakty.wp.pl o komentarz na temat wybory Michała Probierza na stanowisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

—  Myślę, że to było skryte marzenie Michała. Jest ambitny, dużo przeszedł, potrafi mieć dobre relacje z piłkarzami. To ważny element pracy selekcjonera. Życzę Michałowi powodzenia z całego serca. Tyle – powiedział dość wymownie były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

OFICJALNIE. Michał Probierz nowym selekcjonerem reprezentacji Polski! Prezes PZPN Cezary Kulesza: „To wybór najlepszy z możliwych. Życzę powodzenia nowemu trenerowi”. Konferencja LIVE o 12:00 na naszym kanale YouTube – poinformował PZPN za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama