0

„Kpiną z widzów zapachniało”. Kompromitacja na antenie TVN? (FOTO)

Reklama

W internecie pojawiło się zdjęcie, które zostało wykonane w trakcie serwisu informacyjnego „Fakty” w TVN. Kadr z programu prowadzonego przez Piotra Kraśko zamieszczony został przez Eryka Mistewicza – szefa Instytutu Nowych Mediów. Prędko znalazły się komentarze zwracające uwagę na jeden ważny szczegół. O co dokładnie chodzi?

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP będą zachwyceni. Znana dziennikarka ma wrócić do Telewizji Polskiej

Reklama

Piotr Kraśko przed laty występował w Telewizji Polskiej, gdzie pełnił między innymi obowiązki korespondenta TVP w Brukseli, Rzymie i również w Waszyngtonie. W latach 2012–2016 Piotr Kraśko pełnił funkcję szefa redakcji Wiadomości TVP1. Z kolei już w 2016 roku związał się z telewizją TVN, gdzie współprowadził program „Dzień dobry TVN”, a od 2020 roku został jednym z prowadzących wydanie serwisu informacyjnego „Fakty”.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Aktualny dziennikarz stacji telewizyjnej TVN w niedalekiej przeszłości stał się bohaterem skandalu, kiedy okazało się, że zasiadał za kierownicą swojego auta bez posiadania do tego uprawnień. Teraz przez moment o prowadzącym „Fakty TVN” ponownie zrobiło się głośno za sprawą zdjęcia opublikowanego przez Eryka Mistewicza na Twitterze.

Reklama

Kompromitacja w TVN?

W trakcie jednego z ostatnich wydań „Faktów” na grafice widocznej na ekranie w trakcie zapowiedzi materiału, pojawiło się stwierdzenie: „w trosce o bezpieczeństwo”. Kadr z programu został opublikowany na Twitterze przez Eryka Mistewicza, szefa Instytutu Nowych Mediów.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Temat poruszony w „Faktach” wiązał się z problemem, z jakim mierzą się użytkownicy aplikacji do zamawiania przewozów osobowych takich jak między innymi: Uber, Bolt, czy Free Now. Jest to reakcja na serię aktów przemocy, której ofiarami padały kobiety.

Eryk Mistewicz opublikował samo zdjęcie z „Faktów” TVN. Z kolei komentarz na ten temat zamieściła Marzena Paczuska – członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Troszkę kpiną z widzów zapachniało…. – napisała krótko Paczuska.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

W zeszłym roku Piotr Kraśko pojawił się w „Dzień dobry TVN”, gdzie mówił o swoich problemach z prawem. W trakcie programu rozmawiająca z nim Dorota Wellman powiedziała:

Jak będziesz mógł pouczać polityków, którzy nie zachowują się moralnie, sam mając takie doświadczenie i wiele razy może ktoś ci to wyciągnąć – mówiła do Piotra Kraśko Dorota Wellman.

POLECAMY TAKŻE: Takiego wyniku PiS nie miało od dawna. Polityczne trzęsienie ziemi w nowym sondażu

Czasem płacę dość wysoką cenę. Myślę, że ten wyrok, który zapadł w sądzie w Ostrołęce, nie dowodzi jakiejkolwiek pobłażliwości ze strony sądu i ja to absolutnie przyjmuję ze zrozumieniem — wyjaśniał wtedy Piotr Kraśko.

Źródło: Twitter, Wirtualne Media, Onet

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności także śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama