0

Kurdej-Szatan pojawiła się w Łodzi. Reakcja niektórych osób była bezlitosna [FOTO]

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan niedawno odwiedziła Łódź. Wizyta aktorki nie została przeoczona przez miasto, które o tym fakcie postanowiło poinformować na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych. Niektóre komentarze raczej bez większego trudu można było powiązać z sytuacją, która miała miejsce prawie dwa lata temu.

POLECAMY TAKŻE: Cios dla Kołodziejczaka i jego partii. Media obiegła zaskakująca informacja

Reklama

Na oficjalnym profilu miasta Łódź na Facebooku pojawił się wpis, w którym przywitano Barbarę Kurdej-Szatan w stolicy województwa łódzkiego. Jednak nie wszyscy komentujący byli z tego faktu zadowoleni.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Nie zabrakło przy tym komentarzy, w których można było wyczuć ironię autorów. Niektórzy postanowili przy tej okazji przypomnieć o sytuacji z 2021 roku, kiedy to aktorka postanowiła w kontrowersyjny sposób wypowiedzieć się na temat polskiej Straży Granicznej.

Barbara Kurdej-Szatan to popularna polska aktorka, która od pewnego czasu jest mocno krytykowana za sprawą jednego ze swoich publicznych wpisów. Przypomnijmy, że przez wiele lat Kurdej-Szatan występowała w reklamach znanej sieci komórkowej, dzięki czemu zyskała sporą rozpoznawalność.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Następnie zaczęła pojawiać się na antenie Telewizji Polskiej w serialu „M jak Miłość”. Niedługo później aktorka była już stałą bywalczynią znanych programów rozrywkowych publicznego nadawcy.

Jednak jej kariera na antenie TVP została zakończona za sprawą skandalu, do którego doszło pod koniec 2021 roku. Wówczas to aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych w bardzo kontrowersyjny sposób wypowiedziała się na temat polskiej Straży Granicznej.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Ze słowami aktorki wielu nie zamierzało się godzić. Na dodatek w tej sytuacji bardzo radykalną decyzję podjął ówczesny prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski, który poinformował o zakończeniu współpracy z aktorką.

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan w Łodzi

Niedawno Barbara Kurdej-Szatan za pośrednictwem swojego konta na Instagramie opublikowała zdjęcie z Łodzi na tle tamtejszej figury serca. Wpis aktorki prędko przechwycił profil miasta Łodzi na Instagramie, który powitał aktorkę – Witamy w Łodzi – napisano.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor i gwiazda popularnego serialu

Entuzjazm z powodu wizyty byłej gwiazdy TVP nie każdemu się udzielił. Niektórzy komentujący nie kryli, że pamiętają, co aktorka niecałe dwa lata temu napisała na temat polskiej Straży Granicznej. Przytoczone komentarze pochodzą z profilu Łodzi na Facebooku i Instagrama.

– Fajna dziewczyna tylko szkoda, że takie głupoty gada – napisał Pan Robert.

– Ale chwalicie się, czy o co chodzi? Bo za bardzo nie ma kim… – napisał Pan Łukasz.

— Po tym, jak potraktowała polską straż graniczną, te bluzgi, wyzwiska… – czytamy na Facebooku w komentarzu Pani Aleksandry.
– Tej Pani już dziękujemy – napisał Pan Łukasz.

Mimo wszystko pojawiły się również pozytywne komentarze w sprawie wizyty aktorki.

– Witamy !!! Serdecznie zapraszamy zawszę do miasta coraz piękniejszego Łódź – napisała Pani Urszula.

– Pozdrawiamy i witamy w Łodzi. Dużo słoneczka i mile spędzonego czasu – napisała Pani Aleksandra.

Reklama