0

Legendarny polski raper mocno o Wojewódzkim. Wspomniał o ojcu gwiazdora TVN (WIDEO)

Reklama

Znany polski raper O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski w jednym z najnowszych wywiadów zdradził powody, przez które nie wystąpi w popularnym programie Kuby Wojewódzkiego, który od lat emitowany jest na antenie stacji telewizyjnej TVN.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

O.S.T.R. to polski raper, freestyle’owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Ostrowski jest pięciokrotnym laureatem nagrody „Fryderyka”. Jego utwory od lat cieszą się sporą popularnością w sieci. Na samym portalu społecznościowym Instagram śledzi go ponad 214 tysięcy osób.

O.S.T.R. pojawił się na kanale „Żurnalisty”, który odbył z nim ponad 25-minutową rozmowę. Na samym jej początku padł temat dotyczący gwiazdora stacji telewizyjnej TVN.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Okazało się bowiem, że legendarny polski raper pochodzący z Łodzi do tej pory nie pojawił się w programie u jednego z najbardziej popularnych, lecz również jednego z najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy. Muzyk postanowił to wyjaśnić.

Reklama

O.S.T.R. (Adam Ostrowski) o występie u Kuby Wojewódzkiego

Na samym początku rozmowy Kuby Wojewódzkiego z Żurnalistą poruszono temat brak obecności rapera u Kuby Wojewódzkiego. Muzyk powiedział wprost, że nie podoba mu się to, że w programie dziennikarza dochodzi do „szydzenia dowcipem z gości”. Jednak nie była to jedyna kwestia, na którą zwrócił uwagę O.S
T.R.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Raper wspomniał również o ojcu Kuby Wojewódzkiego, z którym jego rodzina nie ma zbyt dobrych wspomnień.

Ja jestem z domu, który był stricte solidarnościowy i wolnościowy. Pan Kuba niestety ma przeszłość trochę bardziej socjalistyczną, więc tutaj nie mógłbym zrobić tego swoim rodzicom, ponieważ członkowie mojej rodziny mieli problem z jego tatą i jego zajęciem, które uprawiał. Wręcz byli skazani przez daną osobę – powiedział Żurnaliście Ostrowski.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

O co Jednak chodzi w sprawie ojca Kuby Wojewódzkiego? Z informacji podanych przez Radio Zet wynika, że Bogusław Wojewódzki w czasach PRL miał pełnić obowiązki prokuratora.

Pewne jest jednak, że nieżyjący już Bogusław Wojewódzki był prokuratorem pracującym w okresie PRL-u. W sieci krążą różne wzmianki na temat prowadzonych przez niego spraw. Kuba Wojewódzki jednak nigdy publicznie nie wypowiadał się na temat działalności ojca – czytamy na stronie Radia Zet.

Źródło: Radio Zet

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama