0

Lewandowski znowu to zrobił. To po prostu trzeba zobaczyć (WIDEO)

Robert Lewandowski wraca do dobrej dyspozycji strzeleckiej? Drużyna kapitana reprezentacji Polski kolejny raz odniosła zwycięstwo w hiszpańskiej lidze, a polski napastnik ponownie wpisał się na listę strzelców tym razem w konfrontacji z Realem Betis. Wynik drużyny „Lewego” robi wrażenie.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Robert Lewandowski w ostatnim czasie mógł zdecydowanie czuć ciążącą na nim presję. Polak od dłuższego czasu nie potrafił regularnie trafiać do bramki rywali.

POLECAMY TAKŻE: Takiego wyniku PiS nie miało od dawna. Polityczne trzęsienie ziemi w nowym sondażu

Obniżenie skuteczności kapitana reprezentacji Polski jest zauważalne od momentu zakończenia zeszłorocznych mistrzostw świata w Katarze, gdzie Lewandowski łącznie zdobył dwie bramki (z Arabią Saudyjską i z Francją).

Jednak można powiedzieć, że polski napastnik zaczyna wychodzić z strzeleckiej niemocy. Polak przełamał się za sprawą jednego trafienia w środę w meczu ligi hiszpańskiej z Rayo Vallecano, które mimo wszystko drużyna kapitana reprezentacji Polski sensacyjnie przegrała 2-1.

POLECAMY TAKŻE: Fatalna wpadka w TVN. Widzowie na pewno nie chcieli tego usłyszeć (WIDEO)

Z kolei w bieżący weekend Lewandowski dołożył kolejne trafienie w meczu przeciwko Realowi Betis, które ostatecznie „Duma Katalonii” zakończyła okazałem wynikiem 4-0.

Robert Lewandowski znowu trafia

FC Barcelona wygrała z Realem Betis 4-0. Pierwsze trafienie dla „Dumy Katalonii” w 14′ minucie spotkania zdobył Andreas Christensen. Prowadzenie Dumy Katalonii podwyższył w 36′ minucie Robert Lewandowski, dla którego było to już 19 trafienie w 28 meczu ligowym w bieżącym sezonie ligi hiszpańskiej.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje członek legendarnego polskiego zespołu

Na tym jednak koszyk z bramkami Barcelony nie został zamknięty. Trafienie dla drużyny Xaviego zdobył jeszcze Raphael w 39 minucie. Z kolei w 82′ minucie do własnej bramki piłkę skierował gracz Realu Betis – Rodríguez.

Ostatecznie konfrontacja obu drużyn zakończyła się wynikiem 4-0. FC Barcelona jest liderem LaLigi i pewnie zmierza po kolejne mistrzostwo kraju.

Źródło: Twitter, Google