0

Łzy same cisną się do oczu. Trener Polaków zwrócił się do Kubackich (WIDEO)

Reklama

Thomas Thurnbichler skierował kilka słów do Dawida Kubackiego i jego żony Marty. Przypomnijmy, że polski skoczek dwa tygodnie temu postanowił wycofać się z udziału w zawodach Pucharu Świata w Vikersund, a niedługo później za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił zakończenie startów w sezonie z powodu poważnych problemów zdrowotnych żony.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Dawid Kubacki ostatecznie zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Jednak nie brak zdań, że lider polskich skoczków mógłby zająć zdecydowanie wyższe miejsce, gdyby nie nagły rodzinny dramat.

Dawid Kubacki przez sporą część sezonu 2022/2023 był liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Natomiast w trakcie niedawnych mistrzostw świata w Planicy na dużej skoczni zdobył brązowy medal.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Jednak 33-letni Polak niespodziewanie postanowił zrezygnować z uczestnictwa w niedzielnych zawodach w Vikersund, które odbyły się równe dwa tygodnie temu. Prędko ze strony skoczka padły wyjaśnienia, w których poinformował o poważnych problemach zdrowotnych swojej żony.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła” – napisał w poniedziałek Dawid Kubacki na Instagramie.

Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – dodał polski skoczek.

Reklama

Thomas Thurnbichler do Kubackich

Polski skoczek i jego żona od samego początku mogli liczyć na wsparcie „rodzinny skoków narciarskich”. Piękne słowa do Dawida Kubackiego i jego żony skierował Thomas Thurnbichler.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Cześć Dawid, naprawdę brakuje Cię tutaj. Powinieneś tutaj skakać, ale teraz najważniejsza sprawa, to Ty i dobro Twojej rodziny. Docierają do nas pozytywne wieści na temat zdrowia Marty. Walczcie razem dalej! Do zobaczenia wkrótce – powiedział trener Polaków.

 

Źródło: sportowefakty.wp.pl

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama