0

Magdalena Ogórek nie wytrzymała. Bez hamulców wygarnęła Kurdej-Szatan

Reklama

Na początku bieżącego roku w mediach głośno było na temat decyzji sądu, która zapadła w sprawie aktorki Barbary Kurdej-Szatan. Do tej sprawy odniosła się między innymi znana dziennikarka Telewizji Polskiej – Magdalena Ogórek.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan w 2021 roku doprowadziła do sporego skandalu i fali wielu negatywnych komentarzy na jej temat. Chodzi dokładnie o mocno kontrowersyjne słowa, które aktorka skierowała pod adresem polskiej Straży Granicznej. Sprawą prędko wówczas zainteresował się ówczesny prezes Telewizji Polskiej — Jacek Kurski, który postanowił wyciągnąć bardzo radykalne konsekwencje względem celebrytki.

Kurski za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował, że Barbara Kurdej-Szatan nie pojawi się więcej na antenie publicznej telewizji.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

B. Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. – poinformował w 2021 roku Jacek Kurski.

To jednak nie był jedyny skutek wpisu Barbary Kurdej-Szatan. Sprawa trafiła przed oblicze wymiaru sprawiedliwości, który podjął w sprawie aktorki decyzję, która zdecydowanie nie wszystkim mogła się spodobać.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Pierwszy werdykt Sądu Rejonowego w Pruszkowie umorzył postępowanie. W tej sytuacji oskarżyciel publiczny zaskarżył decyzję sądu pierwszej instancji. Mimo wszystko w lutym bieżącego roku Sąd Okręgowy w Warszawie utrzymał w mocy orzeczenie Sądu Rejonowego.

Reklama

Magdalena Ogórek o decyzji sądu w sprawie Kurdej-Szatan

O werdykt warszawskiego Sądu Okręgowego została zapytana dziennikarka Telewizji Polskiej Magdalena Ogórek.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

— Ja staram się wyroków sądów nie komentować, natomiast są oczywiście takie sentencje, które mnie bardzo bolą. Zabolało mnie podejście do tej sprawy przez sąd i same słowa Barbary Kurdej-Szatan. Bardzo mocno mnie bolały, bo one są nie tylko niesprawiedliwe, ale one są strasznie obraźliwe w stosunku do tych, którzy bronią dzielnie z narażeniem własnego życia. Jak ty i ja spokojnie sobie śpimy w nocy, to oni bronią naszych granic – powiedziała Magdalena Ogórek.

– Ja nie wiem, w jaki trzeba wejść pokład nienawiści, złych emocji, żeby takie słowa wypowiedzieć, ale nie mogę się za kogoś wypowiadać. Nie wiem, czy ta pani wyciągnęła jakieś wnioski w tej sytuacji, czy posypała głowę popiołem, nie wiem tego. Mi jest bardzo przykro, że takie słowa w ogóle przestrzeń powędrowały, a Straży Granicznej życzę z całego serca wszystkiego dobrego. Dbajcie o siebie, uważajcie na siebie – stwierdziła.

Źródło: Plejada

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama