0

Magdalena Ogórek nie wytrzymała. Stanowcze słowa gwiazdy TVP

Reklama

Magdalena Ogórek w ostatnim czasie spotkała się ze sporym zainteresowaniem ze strony mediów. Powodem była nieoficjalna informacja o jej starcie w zbliżających się coraz większymi krokami wyborach parlamentarnych. Teraz dziennikarka Telewizji Polskiej postanowiła stanowczo i oficjalnie odnieść się do tej sprawy.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Reklama

Magdalena Ogórek od 2016 roku pojawia się w dobrze znanych programach Telewizji Polskiej, wśród których można wymienić: „W tyle wizji”, „Studio Polska”, „W kontrze” i również od niedawna „Plan dnia” i „Arena poglądów”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Znana dziennikarka TVP nagle zniknęła. Pojawiły się zaskakujące informacje

Jednak pierwszy spory rozgłos wokół przyszłej dziennikarki TVP nastąpił osiem lat temu. Mianowicie w 2015 roku Magdalena Ogórek niespodziewanie wystartowała w wyborach prezydenckich jako kandydatka z ramienia SLD. Zajęła w nich 5. miejsce, zdobywając 353 883 głosy, co stanowiło 2,38% głosów ważnych.

Niedawno w mediach padła nieoficjalna informacja sugerująca, że w najbliższych wyborach parlamentarnych miałaby wystartować wspomniana Magdalena Ogórek.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Według tych doniesień dziennikarka od dawna związana z Telewizją Polską miała wystartować z list Prawa i Sprawiedliwości. Teraz oficjalnie na ten temat głos postanowiła zabrać dawna współprowadząca program „W kontrze”.

Reklama

Magdalena Ogórek o starcie wyborczym

Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowiła oficjalnie odnieść się do temu dotyczącego jej rzekomego startu w zbliżających się coraz większymi krokami wyborach parlamentarnych. Dziennikarka oznajmiła, że jesienią nie będzie kandydatką w walce o mandat posła.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Szanowni Państwo, chciałabym spokojnie spędzić jedyny wolny w tym miesiącu dzień, a ponieważ non stop dzwoni telefon, zatem raz jeszcze jasno i stanowczo oznajmiam: NIE KANDYDUJĘ. Dobrego dnia! – napisała za pośrednictwem mediów społecznościowych Magdalena Ogórek.

Źródło: Twitter

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama