0

Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Widzowie mogą być w szoku (FOTO)

Reklama

Magdalena Ogórek pewien czas temu za pośrednictwem swojego konta na Twitterze zamieściła dwa zdjęcia. Jedno z nich zostało wykonane aż dwadzieścia lat temu.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Reklama

Magdalena Ogórek to jedna z bardziej rozpoznawalnych dziennikarek występujących na co dzień w Telewizji Polskiej. Na antenie publicznego nadawcy Magdalena Ogórek prowadzi liczne programy, które cieszą się dość wysoką popularnością wśród widzów i najczęściej mają charakter polityczny. Wśród nich są między innymi „W tyle wizji”, „W tyle wizji extra”, „Plan dnia” i również od czas do czasu „Minęła dwudziesta” i „Minęła ósma”.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Dziennikarka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Twitterze jej wpisy śledzi ponad 185 tysięcy internautów. Z kolei profil dziennikarki na Instagramie posiada ponad 40 tysięcy obserwatorów. To właśnie za ich pośrednictwem gwiazda Telewizji Polskiej dzieli się ze swoimi obserwatorami wydarzeniami z życia.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Warto dodać, że dziennikarka miała w swojej karierze również pewien epizod polityczny. Mianowicie w roku 2015 wystartowała w wyborach prezydenckich, jako kandydatka z poparciem Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Magdalena Ogórek otrzymała wówczas ponad 350 tysięcy głosów, co przełożyło się na 2.38 proc. głosów wyborców.

Reklama

Magdalena Ogórek i dwa zdjęcia

Pod koniec lutego bieżącego roku Magdalena Ogórek opublikowała za pośrednictwem swojego konta na Twitterze dwa zdjęcia. Na jednym z nich dziennikarka miała 24 lata.

POLECAMY TAKŻE: Wszystko jest już jasne. Klarenbach pojawi się w kolejnym programie TVP Info

Z kolei drugie zdjęcie, na którym również znalazła się gwiazda TVP zostało wykonane niedawno. Prędko okazało się, że post dziennikarki jest związany z jej urodzinami.

Bardzo dużo pracy, bardzo mało snu – dzisiaj (jak nigdy) spałam do 9:00. Wstałam – a tu tyle życzeń. Bardzo Państwu (Widzom i Czytelnikom) dziękuję za miłą pamięć! – napisała Magdalena Ogórek.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama