0

Magdalena Ogórek trafiła do szpitala. Teraz wiadomo, co się stało

Reklama

Magdalena Ogórek pod koniec ubiegłego miesiąca niespodziewanie trafiła do szpitala. Teraz już wiadomo, jaki był tego powód. Dziennikarka wskazała przyczynę w jednym z wywiadów. 

POLECAMY TAKŻE: Rzecznik Straży Granicznej skomentowała wyrok ws. Barbary Kurdej-Szatan

Reklama

Magdalena Ogórek to jedna z bardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Na antenie publicznego nadawcy jest prowadzącą takich programów jak „W tyle wizji”, „W tyle wizji extra” i również „O co chodzi”. Dziennikarka od czasu do czasu pojawia się także w programach „Minęła 8” i „Minęła 20”. Bez wątpienia spora aktywność w publicznej telewizji ma duży wpływ na popularność Magdaleny Ogórek, którą na samym portalu społecznościowym Instagram śledzi ponad 40 tysięcy internautów.

To właśnie za pośrednictwem tego portalu społecznościowego dziennikarka poinformowała o nagłej potrzebie pojawienia się w szpitalu.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Kochani, nagłe wydarzenie z potrzebą przyjazdu na SOR. Już jestem w domu, ale do piątku nie będzie mnie w pracy — muszę odpoczywać – poinformowała na swoim koncie Magdalena Ogórek pod koniec stycznia.

Teraz prowadząca licznych programów Telewizji Polskiej ujawniła w jednym z wywiadów, co było dokładną przyczyną jej wizyty w placówce medycznej.

Reklama

Magdalena Ogórek w szpitalu. Znany jest powód

Magdalena Ogórek udzieliła wywiadu dla portalu „Plejda”. W trakcie rozmowy gwiazda Telewizji Polskiej ujawniła powód wizyty w szpitalu. Okazało się, że dziennikarka miała wypadek – prowadząca „W tyle wizji” potknęła się i uderzyła głową o krawędź. Całe zdarzenie zakończyło się wstrząsem mózgu i przeprowadzeniem badań w szpitalu.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

—  Rzeczywiście wydarzył mi się wypadek z tej kategorii, z których człowiek nie chciałby, żeby się zdarzały, bo są zupełnie niepotrzebne. W dużym skrócie — potknęłam się i niefrasobliwie uderzyłam głową o krawędź, bardzo ostrą i skończyło się wstrząsem mózgu, badaniami w szpitalu no i trzeba było trochę poleżeć, bo w głowie się kręci i wszystkie klasyczne objawy tego wstrząśnienia mi dolegały, więc musiałam trochę przeczekać – powiedziała dziennikarka związana z Telewizją Polską.

Magdalena Ogórek od dawna jest związana z Telewizją Polską. Aktualnie na antenie publicznego nadawcy prowadzi takie programy jak „W tyle wizji”, „W tyle wizji extra”, „O co chodzi”, „Minęła 20” i „Minęła 8”.

Źródło: Dorzeczy.pl

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama