0

Magdalena Ogórek wygrwa w sądzie ze znaną poseł opozycji

Reklama

Magdalena Ogórek za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała wiadomość na temat decyzji Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie procesu, który wytoczyła jej posłanka Koalicji Obywatelskiej — Iwona Hartwich.

POLECAMY TAKŻE: Nowy sondaż wyborczy. Zaskakujące wyniki poparcia

Reklama

Zdjęcie wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie między dziennikarką Telewizji Polskiej – Magdaleną Ogórek i posłanką z ramienia Koalicji Obywatelskiej – Iwoną Hartwich – opublikował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Sławomir Jastrzębowski z Salon24. W treści wyroku czytamy:

POLECAMY RÓWNIEŻ: Będzie nowy rząd PiS? Zaskakujące słowa Morawieckiego

Sąd Okręgowy w Warszawie III Wydział Cywilny w składzie następującym: Przewodniczący: SSO Kamila Grajewska po rozpoznaniu w dniu 16 listopada 2023 r. w Warszawie na posiedzeniu niejawnym sprawy z powództwa Iwony Hartwich przeciwko Magdalenie Agnieszce Ogórek o naruszenie dóbr osobistych i zadośćuczynienie 1. oddala powództwo; 2. zasądza od powódki Iwony Hartwich na rzecz pozwanej Magdaleny Agnieszki Ogórek kwotę 2537,00 zł (dwa tysiące pięćset trzydzieści siedem złotych) wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od dnia uprawomocnienia się orzeczenia do dnia zapłaty, tytułem zwrotu kosztów procesu – czytamy w treści przytoczonego wyroku.

Reklama

Magdalena Ogórek wygrywa z polityk Koalicji Obywatelskiej

W następnej kolejności dziennikarka Telewizji Polskiej udostępniła na swoim koncie na Twitterze wpis magazynu „Press”, z którego treści wynika, że przedmiotem postępowania w sprawie między Magdaleną Ogórek i Iwoną Hartwich były słowa dziennikarki TVP wskazujące, że „powszechnie znany pseudonim Iwony Hartwich to żywa gotówka”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja. Znany polityk odmówił Tuskowi?

Wspomniane słowa miały paść na antenie TVP Info w programie „W tyle wizji” — 28 września 2021 roku. Wyrok w tej sprawie nie jest prawomocny.

Magdalena Ogórek, prowadząca programy w @tvp_info, wygrała proces przed sądem pierwszej instancji z posłanką KO Iwoną Hartwich. Ogórek powiedziała: „powszechnie znany pseudonim Iwony Hartwich to żywa gotówka” – czytamy w wpisie magazynu „Press”, który udostępniła Magdalena Ogórek na Twitterze.

 

Źródło: Twitter, Press

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Problem Romana Giertycha. Polityk przegrywa w sądzie

Mocne słowa z Pałacu Prezydenckiego. To się opozycji nie spodoba

Reklama