0

Mariusz Kamiński trafił do szpitala? Są nowe informacje

Reklama

Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik na początku bieżącego roku zostali zatrzymani z powodu wyroku, który zapadł wobec nich w związku z „aferą gruntową”. Z kolei na początku bieżącego tygodnia media obiegła informacja o wyjeździe Mariusza Kamińskiego do szpitala w Radomiu. Do tej informacji odniosła się wiceszefowa resortu sprawiedliwości – Maria Ejchart.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Ważna wiadomość ze strony prezydenta. Jest komunikat

Reklama

Przypomnijmy, że do zatrzymania polityków z ramienia Prawa i Sprawiedliwości doszło we wtorek – 9 stycznia – w Pałacu Prezydenckim. Natomiast pod koniec zeszłego roku – 20 grudnia — Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik usłyszeli wyrok pozbawienia wolności wynoszący dwa lata w związku z tak zwaną „aferą gruntową”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Jest najnowszy sondaż poparcia. Wyniki wielu mogą zaskoczyć

Niedługo po zatrzymaniu Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika prezydent Andrzej Duda spotkał się z żonami obu polityków Prawa i Sprawiedliwości. Następnie głowa państwa poinformowała o rozpoczęciu procedury ułaskawienia względem byłych szefów Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Wcześniejsze wybory? Są wyniki nowego sondażu

Z kolei na początku bieżącego tygodnia media obiegła informacja w sprawie Mariusza Kamińskiego, który miał trafić do szpitala w Radomiu. Do tej informacji odniosła się wiceszefowa resortu sprawiedliwości Maria Ejchart, której słowa na ten temat przytoczyły media.

Reklama

Mariusz Kamiński w szpitalu?

Z informacji przekazanych przez Ejchart wynika, że wyjazd Mariusza Kamińskiego do szpitala miał wynikać z konieczności przeprowadzenia dodatkowych badań.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Dramat lubianej gwiazdy TVP. Nie wygląda to dobrze

Wczorajszy wyjazd pana Kamińskiego do szpitala wolnościowego w Radomiu podyktowany był koniecznością przeprowadzania dodatkowych badań, takich które nie mogą być przeprowadzone w szpitalu więziennym i to jest normalna procedura […] Nie było zagrożenia życia – zaznaczyła Ejchart cytowana przez Radio Zet.

Do zatrzymania polityków z ramienia Prawa i Sprawiedliwości doszło we wtorek – 9 stycznia – w Pałacu Prezydenckim. Natomiast pod koniec zeszłego roku – 20 grudnia — Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik usłyszeli wyrok pozbawienia wolności wynoszący dwa lata w związku z tak zwaną „aferą gruntową”.

Źródło: Radio Zet

POLECAMY RÓWNIEŻ: 

Co z Kamińskim i Wąsikiem? Są najnowsze informacje

Zaskakujący wpis Klarenbacha. Wszystko jest raczej jasne

Widzowie będą zachwyceni. Kolejny znany dziennikarz w TV Republika

Stanowcze słowa prezydenta. Chodzi o Kamińskiego i Wąsika

Jest reakcja ze strony prezydenta. Padła ważna wiadomość

Reklama