0

Michniewicz blisko nowej posady. Znany klub jest nim zainteresowany

Reklama

Czesław Michniewicz szybko wróci do pracy po odejściu z reprezentacji Polski? W mediach od pewnego czasu przewija się jeden kierunek, którym może podążyć były selekcjoner biało-czerwonych.

POLECAMY TAKŻE: Złe wieści dla widzów. Znany gwiazdor znika z hitu TVP?

Reklama

Czesław Michniewicz po mundialu w Katarze pożegnał się z reprezentacją Polski. Polacy wyszli z grupy i w trakcie piłkarskiej imprezy przegrali tylko z mistrzami i wicemistrzami świata (Argentyną i Francją), lecz to nie wystarczyło do tego, aby przekonać Polski Związek Piłki Nożnej do kontynuacji współpracy z Michniewiczem, który w nowym roku stał się trenerem do wzięcia.

POLECAMY TAKŻE: Gwiazdor serialu Ranczo u boku Pattona? Niesamowite życie Leona Niemczyka

Z ostatnich informacji przekazywanych przez media wynika, że Czesław Michniewicz być może wkrótce ponownie zasiądzie na ławce trenerskiej w piłce klubowej. Zatrudnieniem polskiego trenera ma być zainteresowany szkocki klub Aberdeen, który niedawno pożegnał swojego dotychczasowego trenera.

Reklama

Czesław Michniewicz w Aberdeen?

Czesław Michniewicz ma być na radarze Aberdeen. Z informacji mediów wynika, że pracą w Szkocji ma być zainteresowany także Michniewicz. O możliwym angażu Polaka informował serwis „Press&Journal”.

– Wygląda na to, że sam Michniewicz jest zainteresowany pracą w Aberdeen. Ze strony klubu słyszę, że jest na ich radarze i jestem pewien, że chętnie skorzystaliby z trenera z takim doświadczeniem i bogatym CV – mówi w rozmowie ze Sport.pl dziennikarz Blair Meikle z portalu Football Scotland.

Mimo wszystko szkocki dziennikarz podkreślił, że w kręgu zainteresowania włodarzy Aberdeen są również inni trenerzy, którzy mogliby przejąć zespół. Warto dodać, że klub w ostatnich latach miał trudności z utrzymaniem na dłużej jednego trenera. W ciągu ostatnich dwóch lat Aberdeen prowadziło trzech trenerów.

Źródło: Sport.pl, Twitter

Polecamy również przeczytać: 

Cios dla Nergala. Muzyk wyrzucony z siłowni

Kibic zakpił z Rybusa. Były reprezentant Polski odpowiedział

„Nikt nie dzwoni”. Co z Gikiewiczem w reprezentacji Polski?

Polskie próby zdefiniowania zjawiska występowania przestępczości zorganizowanej

Reklama