0

Mocna kontra Ogórek do posła Platformy. Natychmiastowo ją przeprosił (WIDEO)

Reklama

Magdalena Ogórek gościła w jednym z odcinków programu „Plan dnia” polityka Platformy Obywatelskiej – Artura Łąckiego. W pewnym momencie dyskusji został poruszony temat wynagrodzenia Magdaleny Ogórek, co prowadzącej program zdecydowanie się nie spodobało.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Magdalena Ogórek to jedna z bardziej znanych dziennikarek występujących na antenie Telewizji Polskiej. Dziennikarka prowadzi między innymi niedawno powstały program „Plan dnia”. Poza tym widzowie Telewizji Polskiej mogą ją zobaczyć również w „Minęła dwudziesta” i w także w programie „W tyle wizji”. Z kolei od sierpnia 2020 r. do grudnia 2021 r. współprowadziła z Jarosławem Jakimowiczem audycję W kontrze.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

W przeszłości dziennikarka wystartowała również w wyborach prezydenckich, w których uzyskała ponad 350 tysięcy głosów, co stanowiło 2.38 proc.

Reklama

Magdalena Ogórek kontra polityk PO

Magdalena Ogórek w zeszłym roku w swoim programie „Plan dnia” gościła Artura Łąckiego z Platformy Obywatelskiej. W pewnym momencie programu padł temat zarobków znanej dziennikarki Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Pani redaktor, Pani przez dwa lata pandemii dostawała co miesiąc pensję, pewnie wysoką, oczywiście należy się Pani. – powiedział Łącki.

Panie pośle, wy macie chyba taki oblig partyjny, bo ja już któryś raz słyszę ten argument. Chciałabym tylko przypomnieć, że by to było dla Pana jasne, bo mi się nie podobają te aluzje. Tomasz Lis siedząc w tym studiu zarabiał 100 tysięcy za jeden program, zarabiał 400 tysięcy miesięcznie, to tylko dla waszej informacji, za waszych rządów – mówiła Ogórek.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Więc przestańcie już docinać dziennikarzom Telewizji Polskiej odnośnie naszych pensji – powiedziała Magdalena Ogórek.

Jeżeli Pani poczuła się  urażona, to serdecznie przepraszam, bo nie to miałem na myśli. Uważam, że się Pani należą pieniądze, bo Pani pracuje i nie ma żadnej dyskusji… – odpowiedział polityk.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama