0

Morawiecki wbił szpilkę Tuskowi? To nagranie przejdzie do historii [WIDEO]

Reklama

W poniedziałek na antenie TVP o godzinie 18:30 odbyła się debata przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi, które odbędą się już w najbliższą niedzielę. Spotkanie przed kamerami przedstawicieli największych ugrupowań politycznych już za nami. Niemały rozgłos zyskała jedna z wypowiedzi Mateusza Morawieckiego.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

Wybory parlamentarne odbędą się już za niespełna tydzień. Przypomnijmy, że wybory parlamentarne zarówno w 2015 i 2019 roku wygrywało Prawo i Sprawiedliwość razem z koalicjantami.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Poprzednio również przez dwie kadencje rządy w Polsce sprawowała koalicja Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Kto wygra w niedzielę i stworzy rząd?

Z pewnością dużą pomocą w wyborze partii z najbardziej tożsamym programem z naszymi osobistymi poglądami jest debata wyborcza. Jedna z nich odbyła się w poniedziałek o godzinie 18:30 na antenie Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Brali w niej udział przedstawiciele największych formacji politycznych w kraju: Mateusz Morawiecki (Zjednoczona Prawica), Donald Tusk (Koalicja Obywatelska), Szymon Hołownia (Trzecia Droga), Krzysztof Bosak (Konfederacja), Joanna Scheuring-Wielgus (Lewica) i także Krzysztof Maja (Bezpartyjni Samorządowcy).

Reklama

Mateusz Morawiecki wbił szpilkę Donaldowi Tuskowi?

W trakcie debaty padły słowa z ust Mateusza Morawieckiego, które przez niektórych internautów zostały odebrane jako pewnego rodzaju aluzja pod adresem Donalda Tuska.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Sami widzieliście – wszyscy na jednego, banda rudego, jak to się mówi. Zaczęło się od krytyki, co tak naprawdę jest wyssaną z palca aferą, a fakty są takie, że to właśnie ja na Radzie Europejskiej postawiłem twarde weto przeciw nielegalnej imigracji. I tam na razie dowiedziałem się również, że Donald Tusk ma obiecane stanowisko. Za co? Za to, że gdyby doszedł do władzy, będzie przyjmował nielegalnych imigrantów – powiedział Mateusz Morawiecki.

Źródło: Twitter, RMF FM

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło także zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama