0

Morawiecki zwrócił się do Hołowni. „Tu nie ma na co czekać”

Reklama

Premier Mateusz Morawiecki w czwartek za pośrednictwem mediów społecznościowych zwrócił się do jednego z liderów Trzeciej Drogi i nowego marszałka polskiego Sejmu — Szymona Hołowni. Szef rządu Zjednoczonej Prawicy wskazał trzy punkty, którymi zdaniem Morawieckiego — polski Sejm „musi się zająć tu i teraz”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje znany polski aktor

Reklama

Premier Mateusz Morawiecki za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych opublikował nowe nagranie, na którym zwrócił się do marszałka polskiego Sejmu — Szymona Hołowni.

Prezes Rady Ministrów wymienił trzy punkty, którymi jego zdaniem – „polski Sejm musi się zająć tu i teraz”. Chodzi dokładnie o zajęcie się sprawami dotyczącymi przedłużenia wakacji kredytowych, zamrożenia cen energii i przedłużenie 0 proc. VAT na żywność.

POLECAMY TAKŻE: Nowy sondaż wyborczy. Zaskakujące wyniki poparcia

Panie Marszałku @szymon_holownia  – nie ma na co czekać i nie ma o co się spierać!. Przedłużenie wakacji kredytowych, Zamrożenie cen energii, Przedłużenie 0% VAT na żywność, to 3 sprawy, którymi MUSI zająć się Sejm Rzeczypospolitej Polskiej już TERAZ. Działajmy wspólnie dla bezpieczeństwa finansowego polskich rodzin!  – czytamy w opisie nagrania na Twitterze.

Reklama

Mateusz Morawiecki zwraca się do Hołowni

To 3 sprawy, którymi MUSI zająć się Sejm Rzeczypospolitej Polskiej już TERAZ – czytamy w opisie nagrania opublikowanego na profilu Mateusza Morawieckiego na Twitterze.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Będzie nowy rząd PiS? Zaskakujące słowa Morawieckiego

– Nie ma na co czekać i nie ma o co się spierać – stwierdził Morawiecki na nagraniu. Przekonywał, że bezpieczeństwo finansowe to sprawa, która powinna jednoczyć polityków. – Tu nie ma co szukać trzeciej drogi, tylko wybrać tę, która się sprawdziła – dodał. Szef rządu poinformował także na nagraniu, że poprosił w związku z powyższym o spotkanie Szymona Hołownię.

Źródło: Twitter, Wprost

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Problem Romana Giertycha. Polityk przegrywa w sądzie

Mocne słowa z Pałacu Prezydenckiego. To się opozycji nie spodoba

Reklama