0

Na to czekali widzowie TVP. Znana dziennikarka wraca do popularnego programu

Reklama

To z pewnością będzie Świetna wiadomość dla widzów TVP. Media obiegła informacja o powrocie Anny Popek do jednego z programów emitowanych na antenie Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

Reklama

Media obiegła w tym tygodniu informacja o zmianach, które mają nastąpić w jednym z programów Telewizji Polskiej. Chodzi dokładnie o magazyn „W kontrze”, który na samym początku był prowadzony przez duet: Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Wspomniana dziennikarka z programu odeszła na początku 2022 roku. Od tego czasu nastąpiła niejedna roszada w obsadzie prowadzących. Teraz media informują o kolejnej.

Do grona prowadzących „W kontrze” ma powrócić Anna Popek. Dziennikarka już wcześniej występowała w programie, lecz w kwietniu bieżącego roku odeszła i dołączyła do grona prowadzących znany program śniadaniowy Telewizji Polskiej „Pytanie na śniadanie”.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Wczoraj po raz pierwszy po długiej przerwie poprowadziłam Pytanie na śniadanie. Pamiętam swój pierwszy program, gdy szefowa powiedziała do mnie: „prowadź, jak chcesz, bylebyś nie stawała tyłem do kamery”. Wczoraj rozpoczęłam nowy rozdział, nowy etap, nowe telewizyjne życie. Życzcie mi powodzenia – napisała na Facebooku gwiazda TVP po powrocie do „PnŚ”.

Reklama

Anna Popek wraca do programu „W kontrze”

Z informacji podanych między innymi przez portal „Press” wynika, że Anna Popek wracając do „W kontrze” ma zająć miejsce Jarosława Jakimowicza, który w programie pojawia się od samego początku jego emisji na antenie Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Potwierdzamy, że Anna Popek wraca do programu „W kontrze”, będzie nadal współprowadziła „Wstaje dzień” i „Pytanie na śniadanie” – przekazało „Presserwisowi” biuro prasowe TVP. „Wstaje dzień” to poranny program TVP Info.

Anna Popek od dawna jest związana z Telewizją Polską. Dziennikarka pojawia się także na antenie Polskiego Radia 24, gdzie ma audycję „Między nami kobietami” i „Leniwe popołudnie” w Radiowej Trójce.

Źródło: Press.pl

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama