0

Na to czekało wielu fanów Magdaleny Ogórek. Teraz wszystko jest już jasne

Reklama

Na antenie TVP 1 w ostatni poniedziałek premierowo odbyła się emisja nowego programu „Arena poglądów”, którego prowadzącymi jest dwójka znanych dziennikarzy Telewizji Polskiej — Magdalena Ogórek i Miłosz Kłeczek. Wcześniej o powstaniu programu informowały liczne media.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów. Michał Rachoń zabrał głos w ważnej sprawie [WIDEO]

Reklama

Emisja pierwszego odcinka nowego programu autorstwa Telewizji Polskiej „Arena poglądów” odbyła się w poniedziałek, 12 czerwca o godzinie 22.35 na antenie TVP1.  Pierwsze informacje w sprawie oglądalności audycji przekazał portal branżowy „Wirtualne Media”.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Z jego danych wynika, że „Arena poglądów” wygenerowała w trakcie pierwszego odcinka średnią oglądalność na poziomie 448 tysięcy osób. Premierowa odsłona programu z udziałem Magdaleny Ogórek i Miłosza Kłeczka trwała 50 minut.

Średnia widownia 50-minutowej emisji wyniosła 448 tys. osób. Przełożyło się to na 5,96 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 3,14 proc. w grupie 16-49 oraz 3,89 proc. w grupie 16-59 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement , do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl – czytamy na stronie portalu.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Tematy poruszane w trakcie „Areny politycznej” dotyczą najważniejszych tematów, którymi żył kraj w minionym tygodniu. Kolejny odcinek programu zostanie wyemitowany w najbliższy poniedziałek o godz. 22.35 na antenie telewizyjnej „Jedynki”.

Reklama

Magdalena Ogórek w nowym programie

Prowadzącą program „Arena poglądów” jest dziennikarka Magdalena Ogórek, która do tej pory słynęła z występów na antenie kanału informacyjnego publicznego nadawcy – TVP Info. Warto dodać, że w zeszłym tygodniu – w piątek i także w sobotę Magdalena Ogórek pojawiła się w roli współprowadzącej główne wydanie serwisu informacyjnego „Wiadomości” na TVP1.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Magdalena Ogórek jest również prowadzącą programów: „W tyle wizji”, „W tyle wizji extra”, „Plan dnia” i również od czas do czasu „Minęła dwudziesta” i „Minęła ósma”. W przeszłości Magdalena Ogórek występowała również w programie „W kontrze” razem z Jarosławem Jakimowiczem.

Dziennikarka jest również aktywna w mediach społecznościowych. Na samym portalu Twitterze jej wpisy śledzi ponad 185 tysięcy osób. Z kolei profil dziennikarki na Instagramie posiada ponad 40 tysięcy obserwatorów.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama