0

Na to czekało wielu widzów Michała Rachonia. Padła ważna informacja [WIDEO]

Reklama

Ważna wiadomość dla widzów serialu dokumentalnego „Reset”, którego emisja odbywa się na antenie Telewizji Polskiej. Na oficjalnym profilu serialu pojawiła się informacja o nowym odcinku – drugim w nowym sezonie.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Reklama

We wtorek 22 sierpnia odbyła się premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu dokumentalnego „Reset”, którego autorami są dziennikarz Telewizji Polskiej – Michał Rachoń i również znany polski historyk – Sławomir Cenckiewicz.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

Poprzednio pierwszy sezon serialu dokumentalnego „Reset” był emitowany w poniedziałki o godzinie 21:30. Jego emisja odbywała się na antenie telewizyjnej „Jedynki” i także w TVP Info. Dodatkowo odsłony „Resetu” są publikowane w serwisie „YouTube”.

W związku z nowym sezonem serialu dokumentalnego „Reset” dokonano zmiany jego dnia i godziny emisji. Teraz produkcja, za którą stoją Michał Rachoń i Sławomir Cenckiewicz jest premierowo emitowana we wtorki o godzinie 21.10 na antenie telewizyjnej „Jedynki” — TVP1 i kanału informacyjnego TVP Info.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

— Zmiana godziny serialu dokumentalnego #Reset. Teraz program będzie emitowany we wtorki na @tvp_info oraz TVP1 o godz. 21.10 – czytamy na Twitterze.

Reklama

Nowy odcinek serialu dokumentalnego „Reset” w TVP

Na oficjalnym profilu serialu dokumentalnego „Reset” poinformowano o premierze nowego odcinka, która ma się odbyć już w ten wtorek 29 sierpnia o godzinie 21:10. Dziewiąty odcinek nosi tytuł „Smoleńsk – oddane dowody”.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Już jutro, we wtorek 29 sierpnia, zapraszamy na dziewiąty odcinek serialu dokumentalnego #Reset autorstwa @michalrachon i @Cenckiewicz pt. „Smoleńsk – oddane dowody” – czytamy.

Przypomniano również o zmianie godziny i dnia emisji nowych odcinków serialu.

UWAGA. Przypominamy o zmianie dnia i godziny. Nowy sezon jest emitowany we wtorki na @tvp_info oraz TVP1 o godz. 21.10 – poinformowano na oficjalnym profilu serialu dokumentalnego „Reset” na Twitterze.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama