0

Na to czekało wielu widzów Michała Rachonia. Wszystko jest już jasne [WIDEO]

Reklama

Na wiadomość w tej sprawie z pewnością czekało wielu widzów TVP i Michała Rachonia. Media obiegła informacja na temat drugiego sezonu serialu dokumentalnego „Reset”, za którym stoi wspomniany dziennikarz Telewizji Polskiej i również popularny polski historyk Sławomir Cenckiewicz.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Reklama

Wiadomo już, kiedy nastąpi premiera nowego sezonu. Dodatkowo poinformowano o pewnych zmianach, które dotyczą emisji nowych odcinków produkcji.

Pierwszy sezon serialu dokumentalnego „Reset” był emitowany w poniedziałki o godzinie 21:30. Jego emisja odbywała się na antenie telewizyjnej „Jedynki” i także w TVP Info. Dodatkowo odsłony „Resetu” są publikowane w serwisie „YouTube”.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Za zrealizowanie serialu „Reset” odpowiadają Michał Rachoń, który jest dziennikarzem występującym na antenie Telewizji Polskiej i historyk Sławomir Cenckiewicz. Z przekazu medialnego wynika, że publiczny nadawca odbiera pierwszy sezon produkcji jako spory sukces.

Niedługo po zakończeniu pierwszego sezonu pojawiły się informacje na temat drugiego.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Pierwszy sezon #Reset dobiegł końca, ale widzowie mogą się już szykować na dodatkowy seans. Serial autorstwa @michalrachon i @Cenckiewicz wraca po 15.08. W międzyczasie zachęcamy do oglądania #Reset przez aplikację TVP VOD oraz na YouTube – napisano na profilu serialu dokumentalnego „Reset” na Twitterze.

Reklama

Serial „Reset” w TVP

Z informacji zamieszczonej na oficjalnym profilu serialu dokumentalnego „Reset” na Twitterze wynika, że produkcja na antenę kanału informacyjnego TVP Info wróci 22 sierpnia bieżącego roku. Dodano również, że nowy sezon będzie emitowany we wtorki o godzinie 21:30.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Reset autorstwa @michalrachon  i @Cenckiewicz wraca na antenę
@tvp_info 22 sierpnia.  Sezon 2 będzie emitowany we wtorki o 21:30 – czytamy na profilu serialu dokumentalnego „Reset” na Twitterze.

Z kolei z informacji przekazanych przez portal „Wirtualne Media” wynika, że serial w dalszym ciągu ma być emitowany na antenie TVP1 i również TVP Info.

Tak samo jak w przypadku pierwszego sezonu serial będzie pokazywany równocześnie na antenie TVP1 i TVP Info – czytamy na stronie wirtualnemedia.pl.

Źródło: Twitter, Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama